Pokročilý

Myslíte si, že by měli kolegové v zaměstnání držet spolu, když o něco jde?

Doplňuji:
Myslím tím,že jsou všichni za jedno aby přidali na výplatě a pak,když se to má řešit tak v tom zůstanete sami.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

záleží na tom o co jde,pokud by šlo o nějaký podvod tak do toho bych se nepřidala

Další odpovědi:

Bronzový

Na prvním místě by vždy měla být loaialita k zaměstnavateli.To je ten koho peníze dostáváte. Ale říkám to z pozice zaměstnavatele.

Stříbrný

myslím, že ano. O tom přece tým je. ale kolikrát se mi stalo, že všichni drží spolu a za zády vás pomlouvají... to jsou dnešní lidi. Proto se už ze zásady do žádných akcí pořádaných určitou skupinou spolupracovnic nepřidávám a rovnou odcházím. Ty by byly schopné vás i zaprodat, kdyby z toho něco měly...
Ovšem rozlišuju mezi držet spolu v dobré věci a držet spolu, když si jedna přidrzlá otvírá s prominutím hubu na vedoucího managera.

Pokročilý

Ano měli by držet pospolu.Ale jak známo nebývá tomu tak.Ale na obranu zaměstnavatelů-nemělo by jít o hromadné vydírání.
Concordia res parvae crescunt-Svorností malé věci mohutní)))

A ta loiálnost je dobrá věc,ale jen pokud je ten dotyčný dobrý šéf a dobrý člověk.Ke všem svým šéfům jsem býval loiajální,ale se zlou jsem se po čase potázal.Nyní jsem poučen a chytřejší.
Vem si chlup z dlaně,když tam žádnej není....
Nikdo ti nedá víc,než já ti slíbím...)))

Bronzový

Z vlastní zkušenosti vím,že je nejlepší jednat sám za sebe.Protože když jde do tuhého,podpoří vás málokdo a vy jdete do rizika sám.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2418
Zlatý Drap 1489
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.