adellka6969

Muzu v 17 vedet zda jsem lesba?

Nejlepší odpověď
gecco

Je ti 17 – a ty to nevíš??
😁

Můžeš.. A taky nemusíš…
Klidně můžeš být i bi- …

Ale – a nechci se mýlit, do 17 let věku ti jich ještě ´pár´ chybí, ne??
😉

Další odpovědi
anonym

Do 17té hodiny ještě zbývá nějaký čas na rozmyšlenou.

anonym

Asi jo, jen to číslo v nicku něco nasvědčuje a jak píše gecco, můžeš být BI.

LeVovič

Na změněnou orientaci lidé můžou přijít v tvém věku a nebo klidně v padesáti, je to různé :)
Pokud máš o své orientaci pochybnosti, je potřeba to dále zkoumat, zjistit, co se ti více líbí – jestli pohled na ženu a nebo pohled na muže :) Já bych za nic na světě neměnil, je to něco nádherného mít ženu :)

P.S. Nevím, jak může ženu uspokojit sex se ženou. ;)