Avatar uživatele
socpruzkumy

Můžu trpět inkontinencí v 17 letech? Co s tím?

V pátek se mi k večeru stalo, že jsem ze sebe cítila moč. Řekla jsem si, že jsem se třeba jenom nějak špatně utřela a dál jsem to neřešila. Jenže dnes jsem při žehlení najednou cítila na kalhotkách mokro, ale to jsem si myslela, že je to jen výtok, který občas mívám. Potom jsem šla ale na záchod a na kalhotkách jsem měla loužičku, jak kdybych si ucvrnkla… Přitom jsem žádné nutkání na močení necítila. Teď jsem v klidu ležela a ucítila jsem, jak mi tam jakoby něco teče a opět loužička… Žádné nucení na močení ale nemám. Prosím, poraďte mi :(

Pro richardad: Zatím jsem s tím nikde nebyla, stalo se mi to až dnes (no a nejspíš i v pátek)

Zajímavá 0 před 2384 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Ano, můžeš tím trpět, ale inkontinence samotná není nemoc, pouze projev nějaké nemoci, příčin může být více. Můžeš si příznaky a projevy porovnat zde: https://nemoci­.vitalion.cz/in­kontinence/ V každém případe s tím běž k urologovi.

Upravil/a: Kepler

2 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10, ivzez Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ivzez

Nikdo neumí něčí zdravotní stav posoudit přes internet.
Nedoporučuji ani odkaz z Keplerovy odpovědi,
protože by se nikdo neměl pokoušet diagnostikovat sám.

Zajděte si hned zítra ráno k lékaři!
_______

Doplňuji pro Richardad:

Rada navštívit lékaře je to jediné, co by se v případě zdravotního problému
mělo v internetu nebo při jiných konzultacích „na dálku“ objevit.

Nikdo nedokáže vyšetřovat přes internet a rada, byť sebelépe
míněná, která někomu pomiohla, může tazateli uškodit.

Ostatně i Vy se ptáte, co řekl urolog…

Upravil/a: ivzez

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
da ny

Poraďte se s lékařem.
Posilování svěračů a břišního svalstva, je vhodné,z mnoha důvodů, pro každého i zdravého čloěka (hlavně ženu).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
richardad

Tak tady je každá rada drahá. Jak vidíš, každý se od tvé otázky distacuje. Prvně nám pověz, co na tvou nemoc řekl urolog.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Sonka Pop

Příspěvek smazán administrátorem.

před 1674 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pajka.111

Dobrý den všem, jako i my máme doma zkušenosti s inkontinencí a za mě taky mohu potvrdit, že tyto pomůcky jsou na trhu ty nejlepsi, co lze v rámci problému s únikem moči pořídit.

před 1702 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
XenieRo

Dobrý den, pokud mohu radit, tak my máme perfektní zkušenost s hygienickými pomůckami od hartmanna. Mají je přímo v jejich lékárně. Určitě doporučuju se na ně mrknout. Jsou to pomůcky z řady Moli. Máme babi s únikem moči a tyhle pomůcky jsou nejlepší.

před 1736 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sonka Pop

Příspěvek smazán administrátorem.

před 1794 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
SuzanKa

Sonko, vy doma s inkontinencí bojujete? Já bych se ráda zeptala, jaké jsou podle tebe nejlepší hygienické pomůcky? Taky se s tím doma potýkáme a babi bych tu situaci ráda ulehčila co to jde, právě i vhodným výběrem hygienických pomůcek.

před 1767 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek