Můžu se nějak bránit, když mi jde kouř z cigaret ze sousedovic balkónu do oken?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

najpravdepodobnejšie nie (leda by ste bazírovali na dobrých susedských vzťahov, čo je právny termín).
Inak pokiaš je sused fajčiar a vy nie, buď môžete túto jeho záľubu akceptovať (čo nechcete), alebo ignorovať.
On Vás pravdepodobne tiež neobťažuje pripomienkami, čo by ste mali (a nemali robiť).
Považujte to za realitu, ktorú ťažko zmeníte (kým fajčenie nebude postavené mimo zákon), zavrite sa doma, kúpte si kilá chémie a dýchajte "čerstvý" vzduch na frekventovaných križovatkách pri ľúbeznom pohľade na obtlstlé zadočiská našich žien v doprovode obéznych detí hovoriacich nezrozumiľným jazykom a marihuanovým dychom.

PS: veľá otázok tu je "niekto, niečo mi vadí, obťažuje ..." - rozmýšľali ste niekedy o tom, či neotravujete VY okolie?
Čo tak si napred upratať pred vlastným prahom?

Další odpovědi:

Zlatý

1 - slušne na to suseda upozorniť a požiadať ho o nápravu (napríklad fajčiť vtedy, keď fúka od vášho okna na jeho balkon). Pošepkajte mu, že to obmedzenie bude prospešné aj jeho zdraviu
2 - zavrieť okno

Zlatý

Před časem jsem zde položil obdobnou otázku, na kterou mi přišlo několik odpovědí...viz zdroj.

Zdroj: http://www.odpovedi.cz/otazky/ jak-na-sousedy-kteri-mi-v-noci -kouri-do-oken

Zlatý

Jíst syrečky, dušenou zeleninu, vařený květák a další pochutiny které soused přímo nesnáší na balkóně.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1815
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 671
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 454
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 391
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.