Fellis

Můžu pít tvrdší alkohol při bolesti v krku? Beru na to Bioparox

Nejlepší odpověď
badisko

Proc pit pri bolesti v krku alkohol ..?…kdyz se nalejvas tvrdym tak to s tebou nebude tak zle …pocti si tady http://nemoci­.abecedazdravi­.cz/jak-lecit-bolest-v-krku-1....ja mam dobrou zkusenost s jitrocelovym sirupem ten je na prudusky super…(pouze domaci ty lekarnove nejsou nic moc…jinak si ohledne Bioparoxu precti pribalovy letak ..ten najdes budto v krabicce nebo si ho muzes precist i zde …http://www.ser­vier.cz/infor­mace-pro-pacienty/onemocneni-dychacich-cest/bioparox/ jinak abych dodal… tak pokud beres jakekoliv leky alkohol se k nim nepodava nektere leky ho obsahuji …ale kdyz beres leky tak alkohol ne uz ze zasady …pokud ti to nedoporuci doktor nebo lekarnik…
Doplňuji:
…Tento přípravek obsahuje malé množství ethanolu (alkoholu), méně než 100 mg v jedné dávce.

Další odpovědi
Anuket

Badisko má pravdu, tak zlé to určitě nebude, pokud máš chutě pít.

Teď mě tu ostatní ukamenují, ale něco ti doporučím. Pokud potřebuješ tak strááááášně nutně pít, tak do sebe minimálně půl dne před a po bioparox (ostatně jakýkoli lék, jen u antibiotik bych to nedoporučovala – tam se potit a nechlastat) nepoužívat. Ono je i možné, že tě alkohol vykurýruje. Doma jsme měli domácí slivovičku a to byl lék nad léky.

honza19hk

já používám domácí slivovici (62%) je lešpí než kdejaký léky.