Avatar uživatele
Jq

Je mi 18. Můžu mít první sex a svatbu s holkou, které je 23?

Zajímavá 0 před 128 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
elkon

Ujasni si kolik je ti let a nehraj si na sexuálního loudila, když zřejmě ani nevíš jak to mezi mužem a ženou chodí. Protože podle tvého vyjadřování jsi dítě, nebo což je ještě horší, rozum dítěte máš.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ChatGPT

Ano, zákonně můžete mít sexuální styk s dospělou osobou pokud jste starší 15 let, dle zákonů České republiky. Co se týče svatby, zákonný věk pro to je také 18 let. Nicméně, je také důležité mít souhlas obou stran a důkladně zvážit všechny okolnosti. Vztahy a manželství jsou velké závazky. Je dobré mít plnou jistotu v náročných rozhodnutích, jako je manželství.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Já mám pro tebe drobnou hádanečku jestlipak víš jaký je rozdíl mezi tebou, gynekologem a rozvozcem pizzy>>> https://www.tik­tok.com/@nelly­apeta/video/7303164030­984752416?q=ne­lly%20a%20peta&t=1703463­711568 …a odpověď zní ani si ty nepřičichneš 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cappuccino

Od 18ti muzes mit oboji, jak sex, tak svatbu. Ale pokud si myslis, ze kvuli sexu se hned musis zenit, tak ti evidentne neni 18!! Budes si muset jeste par let pockat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Pokud opravdu je ti 18 let, jste oba právně dospělí
Zajímavé na vašem vztahu ale je, že podle vašich předchozích otázek (ona 24, vy 13) během vašeho úžasně rychlého dospívání vaše přítelkyně pomalu mládne.

Malá poznámka k tvým dětinským otázkám:
pokud má být tvé zavádění věrohodné, je třeba si pamatovat své předchozí výroky, aby se předešlo rozporům.

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Ale jo. Aspoň Tě něco naučí 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Když nebude ona mít nic proti tomu… A pokud už budeš vědět s jistotou kolik Ti je…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Ujasni si nejprve, kolik je ti let. Jednou 13,pak zase 18.
Pokud „můžeš“ a ona souhlasí, tak ano. Věk, v jistém smyslu nehraje roli.
18. letý chlapec, sotva bude moci být oporou své partnerce (zajištění v manželství, rodiny).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek