můžu mít po ůraze kolene artrozu?před tím mi koleno nebolelo.Děkuji za odpověd

měla jsem také zlomenou kost pod kolenem(ta je shojena),ale stále mi bolí koleno.Lékař říkal že jeto artroza,před ůrazem jsem problémy neměla.Ráda bych věděla,na čem jsem.Děkuji za odpověd.Kotolanová

Nejlepší odpověď
briketka10

http://artroza-kolene.webnode.cz/

v té diskusi mají tak mladí lidé a především sportovci takové problémy s artrozou 3 stupně..
já spadla v práci s velkým hrncem mlíka v 18 a tahne se to se mnou celý život..

byla jsem na třech operacích kolene a mám tzv. artrozu 3.stupně po úrazu, záleží co je na koleni postiženo..
kolenní kloub je složitý – meniskus, chrupavka, vazy, šlachy..

chce to hodně procvičovat stehenní svaly a asi změnit ortopeda najít toho nejlepšího, našla jsem si toho co se stará o hokejisty tady v Pardubicích a moc mi pomohl vážně a chodila jsem poctivě na rehabilitace, ničeho se nebát a prosadit si své právo, dnes to bude těžší, ale zkusit se má všechno hodně štěstí 😁

Další odpovědi
Conchus

Artróza nevzniká jako důsledek úrazu. Osobně doporučuji změnit lékaře. Také je možné, že jste po úrazu krátkou dobu a kosti a šlachy potřebují nějaký čas, aby se zklidnily. Pro začátek si na Seznamu napište heslo „artroza“ a uvidíte