mechanka

Operace chrupavky v koleně.

Jsem 6 týdnů po operaci chrupavky a mám oteklou nohu nad kolenen a při postavení mi nepříjemně rupne v noze.Jak si pomoci?

Nejlepší odpověď
hanny 2

Kupte si Wobenzym 800tbl.a využívejte celé balení.Je to úžasný enzymatický doplněk stravy,ideální po operacích a poúrazových stavech,také na imunitu.Není sice levný,ale opravdu stojí za to.To Vám už měl poradit ošetřující lékař!Už jsem to tu doporučovala několikrát,ale nemůžu si pomoct,je opravdu účinný,otok Vám zmizí,zprůchodní se lymfatický systém a další případná léčba bude daleko účinnější!Mám to několikrát vyzkoušeno!!!/800tbl.-cca 2.500Kč-nejlépe obj.přes internet – napište si do vyhl.Wobenzym akce/..