Venda18

Můžu kombinovat sirup Sinecod s čajem Pulmoran?

Potřebuji poradit, jestli se to může kombinovat. Mám suchý kašel. Díky za odpověď

Odpovědi
gecco

Pokud můžeš přípravky jednotlivě (nemáš alergii na některou ze složek), jejich kombinace ti neublíží – jen můžeš být ospalá a utlumená – třeba za volant to není)…
Ale spíše ti doporučím čaj z cibule se zázvorem, medem oslazený (a nebo neslazený) jako náhradu obého, co zmiňuješ…
😉