zblouzblan

muzu jit marodit kdyz sem dostal vypoved prohrube poruseni pracovni kazne

Nejlepší odpověď
www

Onemocnět můžeš přece kdykoliv 😉.

Další odpovědi
alexandra

Samozřejmě,že můžeš marodit,nic jiného Ti taky nezbývá.A pro Terry,nevím,co je divného na tom,že plánuje marodit.Dneska to tak dělá většinou každý,kdo nemá hned další práci,navíc z vyhazovu je většinou každý psychycky v hajizlu,tak to je snad důvod pro nemocenskou.Když už to ta vláda dovedla tak daleko,že není práce,tak proč nejít na nemocenskou,která je stejně houby placená.
Doplňuji:
Pro Michala: Otázka nezněla jít na úřad práce,ale na nemocenskou.Takže pokud se opravdu nemůže jít půl roku evidovat na úřad práce,tak nezbývá nic jiného než nemocenská,a nemusí si sám nic platit.Ještě doporučuji říct u lékaře pravdu,že mě vyhodili z práce a jsem z toho na nervy.Dneska to většinou každý lékař uzná.

Michal Kole

Podle mě asi bude problém, protože při propuštění dle §55 se tuším nemůžeš půl roku zaevidovat na Úřadě práce tudíž si musíš jako osoba bez zdanitelných příjmů platiz zdravotní pojištění 1 080 kč.

terry

To jako plánuješ marodění???

Tom20

Ta otázka je vlastně i dobrej nápad :D
Ale jinak souhlas s www

anonym

Můžeš, ale je Ti to houby platný.

Falcon

Marodit samozřejmě můžeš,a ještě jsi nám pro zajímavost mohl říct,co jsi provedl???