zjentek

Můžu jako autista svobodně běhat po internetu a dělat si tam, co se mi zlíbí?

Nejlepší odpověď
marci1

Běhat ano, dělat si tam, co se mi zlíbí, NE. 🙂

Další odpovědi
Tw!st

ano, v poslední době je to v trendu.

Cenobita

Autismus se s internetovým brouzdáním nevylučuje, naopak. Autisté milují technologie, Internet a mají rádi všechny aktivity mimo kontaktu a komunikace s lidmi.

Šidlo

vy nie ste autista......au­tisti sa ako vy nesprávajú (áno, poznám roky osobne a poznám aj väčšinu príznakov)

to, že každý má dnes nejaký symptóm autizmu je asi tak relevantné, že každý má nejaký symptóm rakoviny.....proste komplexný problém sa nedá určiť 3 príznakmi zo 100.....keby ich bolo 50, to už je na pováženie…ale takto nie

vy máte problém s ľudmi, ale autizmus to nie je.....prestaňte sa diagnostikovať na wikipédií, vytrubovať to okázalo do sveta (čo by typický autista neurobil) a urážať naozajstných autistov

a nie, nikto svojprávny si nesmie 100% robiť, čo chce…ani na webe

zjentek

Sidlo, som ťa niekedy urazil?

Jiří Vaňáček

Šidlo toho o autismu zas až tolik neví. Autisté s Aspergerovým syndromem se chovají všelijak. Mně byl Asperger diagnostikovaný před pár lety a svého času jsem ostatním říkal, že mám tento problém a žádal je o jistou shovívavost, protože se chci vyhnout zbytečnému nedorozumění s ostatními.