Aďušo

Můžu chovat pandu v domě?

Doplňuji:
a kolik zhruba jedna panda stojí?

Nejlepší odpověď
Agneta

Medvěda Pandu?
Proč né…musí mít jen dostatečný výběh, a stále čerstvý zelený bambus k jídlu, on nic jiného nežere ( – že nežere že papá?) :DDD
Doplňuji:
Při importu z Číny (odkud pochází) počítej s třista až pětseti tisíci Kč. Levnější by byla jen ze zoologické zahrady, ale nejsou k mání…:DDD

Další odpovědi
Drap

Určitě. Budeš jen potřebovat povolení k chovu pandy a prostor mít schválený veterinární správou. Až toto budeš mít, stačí koupit pandu a začít ji chovat.

gecco

Nemůžeš, pandy nejsou na prodej (tohle je i k otázce „kolik stojí“)…
Všechny pandy chované mimo Čínu jsou stále v čínském vlastnictví do ZOO jsou jen zapůjčeny – pochybuji, že bys získal v Číně takové ´postavení´, aby ti vláda párek zapůjčila…
😁

Funna

těžko…všechny exempláře pandy jsou výhradním majetkem Čínské lidové republiky a těch pár světových ZOO je má pouze zapůjčené…Číně patří i všechna mláďata pandy velké, která se v zoologických zahradách narodí…a silně pochybuji, že ji zapůjčí zrovna tobě…
Doplňuji:
gecco…si mne předběhl o pár vteřin .-))

turbo085

Pro mě za mě si doma chovej klidně celou pandí rodinku :D

Löwe

Třeba jednu najdeš na Aukru :3

Agneta

Takže jsem tu cenu nasadila až moc nízko:DDD
Počítej s daleko vyšší cenou (ale takových 20 miliónů Kč by mohlo stačit). Všechno jde…(vždyť je to jen korupní Čína), jen to musíš zaplatit.

Funna

agneto…co to píšeš za kraviny?…panda se koupit nedá!!!!…čína je možná korupční, ale na svůj státní symbol si sahat nenechá…