Avatar uživatele
Meffinka

můžu být těhotná?

Prosím o radu. Včera ho přítel do mě zkušel vsunout jenom „napůl“ jenže to trošku přehnal, protrhnul mi blánu a pak mi říkal, že neví, jestli ho stihnul vytáhnout včas. A den předtím mi skončila menstruace, nějakých změn jsem si nevšimla, jen ještě trošičku krvácím, měla jsem divný tlak v podbříšku, ale jinak vůbec nic. Bojím se, aby z toho něco nebylo, protože u doktora jsem ještě nikdy nebyla. děkuju

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2, Deli, anonym před 4675 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Deli

Pravděpodobnost otěhotnění při nechráněném pohlavním styku těsně po menstruaci je sice nízká, ale vyloučené to není. Buď si honem zajděte na gynekologii, kde Vám poradí, předepíší „pilulku po“ (musí se vzít do 72 h, čím dřív, tím líp) a také doporučí vhodnou antikoncepci pro příště, nebo Vás čeká měsíc nervů s nejistým výsledkem.
Tu antikoncepci určitě vyřešte, nebo s přítelem důsledně používejte kondom.
Hodně štěstí.
Doplňuji:
Hanny, postinor je sice dryják, ale líp tohle než pak řešit umělé přerušení.
Těhotenský test ukáže nejdříve den po vynechání měsíčků – tedy zhruba za 25 dnů. Postinor se musí vzít do 72 h. Dělat si tedy nejdřív test je úplně zbytečné, bude každopádně negativní.

Upravil/a: Deli

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
pokazdejinak

taky doporučuju honem k doktorovi pro Postinor, po víkendu už bude pozdě – myslím, že nemusíte hned na gynekologii, záleží kolik je vám let, ale mám dojem, že to může předepsat i dětský doktor… každopádně do budoucna kondom + pilulky, takže gynekologii se nevyhnete… hlavu vzhůru :) určitě to dobře dopadne

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

takovéhle hry končí starostmi, přítel by měl vědět, že se má chránit -
jste jako malé děti

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

po vyřízení tohoto problému si rychle, ale rychle pořiďte antikoncepci.
příteli nafackujte, kondomy se prodávaj snad i v pekárně.

bez kondomu ani ránu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
AnnMary

Meffi neboj:) Pravděpodobnost otěhotnění v tvém případě je velmi mizivá:) Krvácet ještě možná chvíli budeš, ale tím se netrap, to je v pořádku. Doporučuji ti ale abyste byli příště opatrnější ju? Za ty nervy to přece nestojí. Na prášky času dost – je to taky poměrně drahá záležitost. Myslím, že por začátek kondomy postačí.:)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Vážené dámy, nerad bych se míchal do ryze ženské debaty, ale přece jenom, mám 2 adolescentní dcery.
Takže si troufám ad „hanny 2“ připodotknout, že měřitelné příznaky hormonu choriogonadotropinu jsou v krvi po 7 dnech a v moči po 10 dnech. Což bych řekl, že je déle než zmiňovaných 72 hodin.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Postinor NE!Je to největší hormonální „driák“ pro tělo ženy a také není 100%ní.Pravdě­podobnost Tvého otěhotnění je tak 1%,to by byl zázrak.Udělej si nejdřív těhotenský test!
Deli a Dr.Axl – no tak dobře,máte pravdu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
haluz

Tak nemrdej slepice, když nechodíš ani k doktoru. Hloupáá

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek