Avatar uživatele
Lusiana

mohu byt tehotna kdyz jsem dostala menstruaci?

muzu byt tehotna,kdyz se do me pritel udelal behem tohoto tydne 3 krat?vim,ze je to asi brzo ale na zkousku sem si udelala vcera tehotensky test a vysel negativne.dnes jsem dostala menstruaci takove slabe krvaceni mam bolest bricha a krece jako pri kazde moji menstruaci je mozne ze sem treba tehotna ikdyz mam menstruaci a test byl negativni po tydnu?:-o je tady jeste nejaka sance ze sem tehotna?zduraz­nuji,ze menstruaci mam kazdy mesic nepravidelnou vzdy ji dostanu o 4 dny drive a pritel se do me udelal v neplodne dny.je tedy nejaka sance ze sem otehotnela?moc bych si to prala :-/

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4302 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Lucijej

Asi takhle:

  • u některých žen dochází k mentsruaci i během raného těhotenství
  • těhotenské testy se mají dělat zhruba 5 dní (rozdíl dle výrobce) po vynechání mesntruace, v těchto dnech ještě nejsou výsledky moc spolehlivé
  • k otěhotnění může dojí dojít i během neplodných dnů, jelikož spermie si dokáží počkat pět dní, než bude ta správná chvilka

--- takže bys klidně těhotná mohla být,ale nemalujme čerta na zeď
udělej si test ještě tak za týden a už víckrát nic takového s přítelem nepraktikuj bez ochrany

mmjn. Jak jsi přišla na to, že máš nepravidelnou menstruaci, když píšeš, že ti pokaždý přijde o 4 dny dříve – takhle to vypadá, že ji máš pravidelnou, akorát v jiném intervalu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Michal Kole

Prý i při těhotenství může být menstruace. Sice je to proti zdravému rozumu, ale víc ti může říct jen doktor

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Dračice

asi ne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
xko

prý to možné je..kamarádka to také měla..a tady jsem našel diskuze http://diskuze­.maminkam.cz/men­struace-v-tehotenstvi-je-to-mozne tak tam jukni

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lakeysha

tohle nevypadá na těhu…zkoušej dál a neklesej na mysli, někdy to trvá, než se to povede. Sestra se o to pokouší půl roku…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek