Lusiana

mohu byt tehotna kdyz jsem dostala menstruaci?

muzu byt tehotna,kdyz se do me pritel udelal behem tohoto tydne 3 krat?vim,ze je to asi brzo ale na zkousku sem si udelala vcera tehotensky test a vysel negativne.dnes jsem dostala menstruaci takove slabe krvaceni mam bolest bricha a krece jako pri kazde moji menstruaci je mozne ze sem treba tehotna ikdyz mam menstruaci a test byl negativni po tydnu?:-o je tady jeste nejaka sance ze sem tehotna?zduraz­nuji,ze menstruaci mam kazdy mesic nepravidelnou vzdy ji dostanu o 4 dny drive a pritel se do me udelal v neplodne dny.je tedy nejaka sance ze sem otehotnela?moc bych si to prala :-/

Nejlepší odpověď
Lucijej

Asi takhle:

  • u některých žen dochází k mentsruaci i během raného těhotenství
  • těhotenské testy se mají dělat zhruba 5 dní (rozdíl dle výrobce) po vynechání mesntruace, v těchto dnech ještě nejsou výsledky moc spolehlivé
  • k otěhotnění může dojí dojít i během neplodných dnů, jelikož spermie si dokáží počkat pět dní, než bude ta správná chvilka

--- takže bys klidně těhotná mohla být,ale nemalujme čerta na zeď
udělej si test ještě tak za týden a už víckrát nic takového s přítelem nepraktikuj bez ochrany

mmjn. Jak jsi přišla na to, že máš nepravidelnou menstruaci, když píšeš, že ti pokaždý přijde o 4 dny dříve – takhle to vypadá, že ji máš pravidelnou, akorát v jiném intervalu.

Další odpovědi
Michal Kole

Prý i při těhotenství může být menstruace. Sice je to proti zdravému rozumu, ale víc ti může říct jen doktor

Dračice

asi ne

xko

prý to možné je..kamarádka to také měla..a tady jsem našel diskuze http://diskuze­.maminkam.cz/men­struace-v-tehotenstvi-je-to-mozne tak tam jukni

Lakeysha

tohle nevypadá na těhu…zkoušej dál a neklesej na mysli, někdy to trvá, než se to povede. Sestra se o to pokouší půl roku…