smart aleck

Můžou tu být stejné avatary?

Zahlídl jsem tu dva, ale s jinými jmény.
Asi jsme si nerozuměli. Jde mi o avatary, které nejsou ve zdejší nabídce, ale o dva stejné kříže, které jsem viděl u Gestase a x43icrs. Takže možné to asi je, že?

Nejlepší odpověď
x43icrs

Já jsem Gestas , ale dostal jsem ban. Klidně si ten avatar nech :)

Další odpovědi
Dochy

Ano, nic tomu nebrání. Otazníky tu má také hafo lidí. Jen by tu někdo mohl narazit na autorská práva pokud „originál“ je skutečně originální.

„Rozuměli“ jsme si dokonale 😉 Pokud nikdo nehlídá shodnost nabízených ikonek, proč by kontrolovat shodnost uživatelských? Jediný problém by mohl být s tím autorstvím, ale to se zas jen podle shodnosti obrázku nepozná – klidně obrázek mohl být z nějaké free databáze, může to být fotka rodinného miláčka sdílená členy rodiny, může to být natolik primitivní předloha, že se náhodou dva lidé trefili,…

smart aleck

Gestas, díky. Aspoň si nás budou plést.