VIKTORIÁ

Vadí vám, když se sem dá stejná nebo podobná otázka, jaká tu už zazněla?

Doplňuji:
Podle mě je to jedno.. Aktuálnější odpovědi jsou lepší. Jen mi vadí lidi, kteří si tu stěžují, že ta otázka tu už byla. Není to jedno?!:)

Nejlepší odpověď
BANAN93

ne navadí – nejsem přece nucen na ní odpovídat a když jsem příjde noví člověk asi těžko zjistí že už položena byla (ten vyhledavač při zadávání otázky často nerozpozná klíčová slova) a také pakaždá zde může odpovídat někdo jiný
Doplňuji:
pokud by to tedy někdo nedělal úmyslně

Další odpovědi
redy

nevadí ,ale je jich tu pár, kterým vzteky zelená ksicht :DDD

Matthew

I tahle otázka tu určitě byla :D No nevadí mi to, když je nějaký časový odstup mezi těmi otázkami. Všechny je nejde znát, máte pravdu jde na otázku odpovědět znova z aktuálnější odpovědí. Navíc, občas se mi to taky stane, že dám otázku, která už tu byla položena, vždy se spoléhám že v editoru otázky se mi ukáže nějaká shoda. Když né, tak ji položím, ale stejnak se občas sem tam někdo najde, kdo odpoví že otázka byla zodpovězena, přidá link a tam se pak dozvím, že je otázka stará např. 763 dní :D:D
Doplňuji:
znova s aktu........ **

Drap

Záleží také na otázce. Pokud se ptá někdo na význam slova, tak bude odpověď stále stejná. Pokud je třeba vyjádřit v odpovědi nějaký pocit, budou se odpovědi lišit. Když však někdo oloží po 150 otázku, zda bude zítra konec světa, tak je to na mrtvici

iceT

Někteří by ti odpověděli,že jedno je kolečko u trakaře,jiní by ti řekli,že je to porušování zdejších pravidel,však on tě třeba za tuhle otázku někdo taky sprdne…ale pokud sem vejdeš a na hlavní straně je např. každá třetí otázka …„Co je to mascarpone?""Jak chutná mascarpone?“… tak to je opravdu na hlavu,a to tady fakt bylo.
Mě osobně je celkem fuk,jestli tady padají stejné otázky,je-li mezi nimi nějaký časový rozestup,ale pokud se nepletu,tak 1+1 bude pořád pojád 1 a je jedno jestli se na to někdo zeptá před rokem nebo za rok,odpověď bude pořád stejná,akorát odpoví někdo jiný.

anonym

Nevadí mi to a rád na ni znova odpovím. Nezdržuju se tím, abych hledal, zda už to tu jednou bylo a zbytečně dotyčného napomínal. Takový suchoprd nejsem.

anonym

Pokud se nejedná o aktuální názor na nějakou problematiku, tak mi to docela vadí. Většina otázek už tady byla zodpovězena a pokud je někdo líný nebo neschopný používat zdejší vyhledávací lištu a požaduje další odpověď od uživatelů, tak to lze považovat za ignoranci nebo za způsob jak si mohou registrovaní dopomoci k dalšímu bodovému ohodnocení. Dost dlouho tady není potíž s nedostatkem odpovědí, ale s nedostatkem zajímavých nebo „nových“ otázek.

bolak

Proč by mělo, zbytek zde

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-si-myslite-o-opakovani-otazek
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-nektere-lidi-tady-vytaci-kdyz-se-opakuje-stejny-dotaz
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vyuzivate-listu-pro-vyhledavani-nebo-ne-otazka-podruhe
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/opakuji-se-na-odovedi-cz-casto-otazky-vadi-vam-to
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-nektere-lidi-tady-vytaci-kdyz-se-opakuje-stejny-dotaz
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/plagiatorstvi-opakujici-se-otazka-v-serveru-odpovedi-cz

Jinak ve výňatku z místního kodexu, kterej vložil Dr.Axl, se jasně uvádí, že za podvádnění se považuje „vkládání opakovaného obsahu POUZE ZA ÚČELEM ZÍSKÁNÍ BODŮ“, takže to co tam píše tento pán dál (jeho vlastní myšlenky) je prostě opět mimo, ale on si rád kroutí fakta jak se mu to hodí, to je o něm známo…

Sůwa

Nevadí, stejně nikdy neodpovídají všichni a já taky nemusím všechno číst 🙂
Doplňuji:
Samozřejmě, na otázku kolik manželek měl Karel IVje pouze jedna odpověď, ale názorů není nikdy dost. Nejsem magor, abych se pořád hrabala v liště…

briketka10

mě to nevadí a vždy ráda odpovím i do té
lišty se mrknu, ale tam kolikrát vůbec není !!

Shizuka

Mě navadí protože můžou být i nové možnosti jak na otázku odpovědět :)

anonym

VIKTORIÁ, přečetla sis pravidla a kodex uživatele? Pokud bys to udělala, tak by ses takto nezeptala. Každý tazatel se může zmýlit, může prostě při hledání zadat špatně předmět hledání a nenajde, co tu už dávno bylo. Jenže to by byla spíše výjimka.
Jsou otázky, které podléhají změnám díky změně prostředí a času (viz aktuální počasí v různých místech republiky). Pokud zde budou v „zábavě“, tak to bude jen další chatování s ostatními účastníky. Přesto to takto lze tolerovat.
Hodně mi vadí opakování otázek. Svědčí to totiž o nedodržování a nerespektování pravidel daných zřizovatelem stránek účastníky, kteří se k tomu svou registrací „dobrovolně zavázali“. Také to svědčí o neochotě či neschopnosti pohrát si s vyhledávačem a pravděpodobně i s určitým druhem revolty, který je překvapující obzvlášť u starších členů zdejší komunity.
Každá společnost, která přestane respektovat pravidla, nutně upadá. Úpadek Odpovědí.cz je zcela zjevný, a proto se nelze divit, že tyto stránky, které měly sloužit jako „rádce a pomocník“ pro tazatele, se staly terčem posměchu na jiných servrech. Přečti si i starší otázky na toto téma a možná z toho leccos pochopíš. Také porozumíš, komu zde jde o pravý smysl Odpovědí.cz a jejich skutečnou tvář, a komu jde o to udělat z mimořádných stránek bohapustou tlachárnu. Chatovacích stránek je na internetu hodně. Nebylo třeba takhle znehodnotit něco, co lidem mělo pomáhat a mělo přispívat k rozšiřování jejich znalostí. Pokud budeš mít čas podívat se zpátky k začátkům Odpovědí, tak zjistíš, že i boj o zachování jejich původní tváře se zde táhne téměř od jejich počátku. Vždy se našli jedinci (či skupina) méně přizpůsobivých a nerespektujících lidí, kteří nabyli dojmu, že to je jejich server, a kteří se snažili své „ujetosti“ ostatním vnucovat. Chybí zde také tolerance jednotlivých „registrovaných“ vůči sobě navzájem.
Závěrem tedy tolik: NENÍ TO JEDNO a VADÍ MI TO!!!

anonym

Občas zadám otázku co už tu byla a stará je uzavřená, protože přibylo uživatelů a názorů :)

repetelka

A to je všechno, co potřebuješ vědět?

anonym

Stále někomu nedochází, že vůbec nejde o nějaké subjektivní emoce, ale o prosté podvádění – viz pravidla níže: (Podvody hájí jen samotní podvodníci a lháři)
Podvádění
Bodovací systém je zamýšlen k odměnění členů komunity za sdílení jejich znalostí, otázek a odpovědí. Zakládání více uživatelských profilů, nebo vkládání opakovaného obsahu pouze za účelem získání bodů a nabízení bodů za hodnocení ostatním není povoleno. Vkládání nesmyslných a bezobsažných odpovědí nebo kopírování odpovědí ostatních uživatelů je také považováno za podvádění.
Dalších 1 540 odkazů ve zdroji, na silnici se přece také nebudeš ptát, zda vás baví čekat na červenou.
P.S. V tomto případě podvádíš dokonce 2× – jednou při omílání starých otázek a po druhé, když jsi při registraci odklikla, že se zavazuješ dodržovat závazné podmínky provozovatele.
http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=opakov%C3%A1n%C­3%AD%20ot%C3%A1zek

Sůwa

Možná bys měl tedy zaměstnavateli a důchoďáku oznámit, že místo peněz ti můžou posílat body, když mají pro tebe takovou hodnotu. Pro všechny normální lidi je totiž podvod něco docela jiného 🙂

anonym

suwo, nejde o podvod ! jde o piodvod !!
vy popleto !!

bolak

správně je to πodvod

  • iv-, tobě ta mateřtina dělá πořád πroblémy

anonym

:) jestli on nehral v okjesnim pjeboju !

anonym

Aspoň 1× se podívej na definici piodvodu nejen v synonymech, ale i v právu (úmyslné uvedení v omyl za účelem získání prospěchu).
Pakliže jsou ti nejasná pravidla, či chybně chápeš některé pojmy a formulace, napiš provozovateli, jenž je kodifikoval v souladu s platnou legislativou.

Sůwa

Právě že ten „prospěch“ tady je trošku pochybný – tedy pro většinu uživatelů 🙂

vlk samotař

Dr. už seš trapnej.

anonym

vlk, ale zase neni ten Dr. trapnej sam .. , prisla mu na pomoc jeho nejlepsi kamoska ( ocko ) .., ta mi Dr. prebrala .. ( jsem tedy zhrzena milenka ) .. ta prijde taky jenom " radit " .. prelozeno do cestiny : buzerovat .. :) a ona rada chodi do diskuzi .., hlavne ke me .., tak se jeste vratte , bude veselo .. :)

  • iv-

vlk samotař

iv, myslím,že jsi o nic nepřišla.Když otevřu odpovědi a jsou tu ty jeho připomínky tak raději odejdu.(bláznům a malým dětem se nemá odporovat)

anonym

no , to prave nesmite .. ! oni by tu nejradsi zustali ve dvou ! :) hazeli by jenom odkazy .. a libovali by si, jak nas dostali .. ! jsou duchodci, hledali pry nejake predvanocni brigady, ale asi se opet nezadarilo ..
:( vy chodte casteji, normalnich je nas tu mnohem vic ! :) -iv-