zjentek

Můžou se nějaká mentální pozitiva úplně vytratit?

Všiml jsem si, že dnes se tady s oblibou kopírujou a lehce pozměňujou otázky, tak raději nezahálím, ať mám „dobré známky“.

Nejlepší odpověď
gecco

Jo jo, to, bohužel, bývá se stoupajícím věkem až nepříjemně časté…
___
Dobře děláš, že nezahálíš…
😉

Další odpovědi
Drap

Ano, mohou.

Dismas

Jistě, například když někomu pomůžeš a on tě za to zje.e. A kdo tu kopíruje otázky? Já?

Šidlo

aj ja chcem dobré známky! 🙂

myslím, že aj dobrý charakter aj dobrá osobnosť sa môžu nenávratne poškodiť

ale charakter závisí vždy do istej miery od majiteľa, zatiaľ čo osobnosť je vrodená a nemáme nad ňou skutočnú moc.....takže charakter sa dá do istej miery ubrániť pred katastrofami, zatiaľ čo osobnosť ak sa raz rozpadne (schizofrénia, psychóza) tak už sa asi úplne nikdy nedá dokopy

a to, že intelekt s vekom padá, je jasné

zjentek

Šidlo, moudrá slova, ale s těma známkama máš smůlu, to se obrať na admina, jelikož ti nemůžu dát ani bod. A dal bych rád, takže v tom prohnilém systému já nejedu!

zjentek

Drape, nezklamal´s ;)