Avatar uživatele
zjentek

můžou podnikavci přelévat kvanta alkoholu z lahví s původními kolky do lahví s novými kolky a dále lidem rozlévat? aha?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? annas, vagra, johana 56, bolak, anonym, gagaga před 4077 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Sice by neměli, ale chyť je za ruku.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
jirkajirka

Můžou to dělat jen ti co jim to nemyslí. Co když v těch starých je metyl? Pak je může čekat kriminál.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
LejdyTerr

No hele, pokud má někdo v hospodě desítky lahví s drahým chlastem, leč ne s novým kolkem, tak je celkem jasné, že je nebude chtít jen tak vylít:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Když do teď riskovali a prodávali metylalkohol i během kontrol České obchodní inspekce, samozřejmě to mohou zkusit znovu. Hlavně večerkám patřícím Vietnamcům bych vůbec nevěřila. Šla jsem tam po té aféře koupit jednou becherovku a Vietnamka ji měla u sebe pod pultem. měla jsem staženou prd.lku, jak dopadnem. Věř velkým obchodům, nejlépe supermarketům, hypermarketům apod., ti mají tvrdý alkohol překolkovaný či dokonce začipovaný a nedovolily by si prodávat jedovatý alkohol

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jiriii

To bohužel můžou. Kdyby toho měli víc od jednoho druhu tak by snad šlo kdyby to slili do jedné nádoby či kanystru, pořádně to promíchali a nechali by udělat test na metyl tak by podle mě věděli na čem jsou. Když to testování je tak nákladný.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek