zjentek

můžou podnikavci přelévat kvanta alkoholu z lahví s původními kolky do lahví s novými kolky a dále lidem rozlévat? aha?

Nejlepší odpověď
anonym

Sice by neměli, ale chyť je za ruku.

Další odpovědi
jirkajirka

Můžou to dělat jen ti co jim to nemyslí. Co když v těch starých je metyl? Pak je může čekat kriminál.

LejdyTerr

No hele, pokud má někdo v hospodě desítky lahví s drahým chlastem, leč ne s novým kolkem, tak je celkem jasné, že je nebude chtít jen tak vylít:-)

pusinka50

Když do teď riskovali a prodávali metylalkohol i během kontrol České obchodní inspekce, samozřejmě to mohou zkusit znovu. Hlavně večerkám patřícím Vietnamcům bych vůbec nevěřila. Šla jsem tam po té aféře koupit jednou becherovku a Vietnamka ji měla u sebe pod pultem. měla jsem staženou prd.lku, jak dopadnem. Věř velkým obchodům, nejlépe supermarketům, hypermarketům apod., ti mají tvrdý alkohol překolkovaný či dokonce začipovaný a nedovolily by si prodávat jedovatý alkohol

jiriii

To bohužel můžou. Kdyby toho měli víc od jednoho druhu tak by snad šlo kdyby to slili do jedné nádoby či kanystru, pořádně to promíchali a nechali by udělat test na metyl tak by podle mě věděli na čem jsou. Když to testování je tak nákladný.