plebs

Můžou na letadlové lodi přistávat a startovat F35?

Je to bývalá vlajková loď italského námořnictva a ČR má zájem jí zakoupit v kladném případě budeme ještě silnější naší armádou vedle Brazílie, Francie, Indie, Ruska, Thajska, Turecka a Jížní Koree kteří vlastní také jenom jednu letadlovou loď.

Odpovědi
elkon

Jsou různé typy letadlových lodí. Vždy jsou určené typy letadel, které má loď ve výzbroji. Ale k čemu by nám taková loď byla. Je to blbost.

Pepa25

Pokud se někdo ptá, jestli už jsou tu jen úplní magoři, tak jen 99%, zrovna toto je apríl: https://www.kve­rulant.org/ar­ticle/cesko-si-koupilo-letadlovou-lod-cena-je-vsak-tajna/