ReHu

Můžete zde napsat jasně a konkrétně rozdíl mezi názorem a otázkou?

Doplňuji:
Poznámka administratora:

I tato otázka patří jednoznačně do kategorie názorových, ale vyjímečně ji zde na hlavní stránce ponechám pro osvětu ostatních uživatelů.

Administrator serveru Odpovedi.cz

Nejlepší odpověď
kropitko

Myslíte otázku a názorovou otázku??
Doplňuji:
Pokusila jsem se to vysvětlit v diskuzi…

Další odpovědi
annas

Přečtěte sí ještě definici Standy a mou na:
Doplňuji:
Aramah, jste jedna z mála, která přiznává, že chce získat body. Nic proti tomu.

Pokud je vaše otázka názorová, tak za ní body nedostanete. V tom došlo právě ke změně.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jaky-mate-nazor-na-nize-uvedeny-pokus-o-jakousi-definici-tzv-nazorove-otazky

anonym

Přeci jenom existuje Stroj Času.
Musí – někdy se vracím zpět,do Mateřské školky.

hanulka11

názor je – můj názor moje hledisko a tím nikomu nic neradím
otázka je třeba- odborného zaměření ,z dějin , pokud tazatel napíše poraďte prosím nevím si rady s tím a s tím …
Doplňuji:
nevím možná nemám pravdu, ale já to tak aspoň cítím

aramah

Takže když nemám odbornou otázku,protože tak nějak nemám problém,nemám sem na hlavní stránku co psát.Ale pouze na názory,ankety a zábavu.To pak nemám šanci hrát o body,protože o tom to tady je.Tak byli ty stránky postavený,nebo ne? Zmínila jsem se o bodech tak teď do mě!
Doplňuji:
Poslední věc,hrabat body, paní kropítko to fakt ne,získávat ano!

kropitko

Takže Aramah Vy teď pěkně pracujte, odpovídejte na odborné otázky, ať Vám můžeme dávat bodíky a my se půjdem válet do anket a názorů…a bavit se. Až budete mít pocit jako já, že body nepotřebujete, tak šup za mnou do anket,,,
Chápu, že chcete body,ale nic není zadarmo. Přeci Vás nemůže potěšit bod,který dostanete za to, že odpovíte na otázku čím myjete doma okna…

kropitko

Autor stránek použil body jako motivaci uživatelů, aby odpovídali, ne proto aby si pokládali odlehčené otázky a pak si na nich body hrabaly.
Nemám nic proti odlehčeným otázkám, jen za poslední půlrok v honbě za body převážily bohužel ty odborné.

kropitko

aramah vy pokládáte otázky, aby jste získala body?? Tak to si moc nenahrabete..:-D. Přeci když chcete body, tak musíte odpovídat.

kropitko

http://www.od­povedi.cz/bodo­vani

kropitko

Názorová otázka- odpovědí může být hned několik a všechny budou pravděpodobně správné(pokud někdo záměrně nenapíše nějakou hovadinu)
Příkl. http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-pouzivate-na-umyvani-oken

Otázka odborná- prostě otázka na kterou existuje jen jedna správná odpověď.
Příkl.http://www­.odpovedi.cz/o­tazky/poplatek-za-rozhlas