varg

muzete mi poradit co je dobreho na prodlouzeni erekce a predcasne vyvrcholeni?Pos­ledni dobou se strasne rychle udelam

Nejlepší odpověď
pokazdejinak

evidentně vás vaše partnerka velmi vzrušuje :)
no, ale kolik je vám let? tipla bych, že jste ještě dost mladý, tak to rychlé vyvrcholení moc nevadí, prostě se vám za chvíli zase ::postaví:: :) nebo doporučuju masturbaci chvíli před rande ;)

Další odpovědi
Ponytail

Trénink! 🙂

Berušinka

No – určitě pomáhá měnit polohy. U někoho pomůže alkohol =)

baghira

Trénink :)
a taky dělat to častěji – po dlouhé přestávce se člověk udělá rychleji, to je známá věc

EuropePharm

Efektivní přípravek na podporu erekce a zároveň proti předčasné ejakulaci Super Kamagra
http://www.europe-pharm.com/CZ/%C4%­8Cesko/Super-Kamagra