mily

Mužete mi pomoct přeložit tuto větu??

Mužete mi pomoct přeložit tuto větu,když jsem si ji překladala nedavala mi vubec smysl.Everything you're looking for lies behind the mask you wear.

Odpovědi
mapaf

„Vše, co hledáte, se skrývá za maskou nosíte.“ toto mi vyplivnul google překladač (ale to jste asi zkoušel/a již že?)…nicméně stačí trochu přemýšlet a význam dojde…ten google překladač… jen stačí si trochu přeformulovat v hlavě to, co vám vyplivává.......ono to možná bude mít trochu ráz těžko doslovně a zároveň smyslplně přeložitelné fráze…

Zdroj: http://transla­te.google.cz/tran­slate_t?hl=&i­e=UTF-8&text=.Everyt­hing+you%27re+lo­oking+for+lies+be­hind+the+mask+y­ou+wear.&sl=en&tl=c­s#