pusinka50

Můžeme si tu popřát vše nejlepší do nového roku?

Já jen, že mám teď dost velké starosti se sháněním bytu k bydlení a docela starosti i v práci a soukromí taky za nic nestojí, tak bych chtěla popřát všem moc hezké svátky a hodně štěstí v novém roce. Všem moc přeji hodně dalších hezkých dní, ať vám to klape stejně dobře nebo i lépe v celém novém roce, ať jste zdraví a spokojení a ať se sem rádi vracíte. 🙂

Nejlepší odpověď
manon

Opětuji Tvoje přání, třeba si to stihneš přečíst dřív, než to někdo smaže, jako mazal ta přání z Vánoc.
Ať se příští rok vše špatné v dobré obrátí a máš hodně důvodů k úsměvům :)

Další odpovědi
Drap

Můžeme, ale musíme rychle, než to zase někdo smaže.
Přidávám se taky k přání pro všechny. Splnění všech přání, hlavně pohodu, zdraví a aby rok 2013 byl lepší než ten současný

Bedy

Mile rád Vám Vaše přání oplatím, snad Vám vše dobře dopadne (bydlení, práce,..).

tom004

Také popřeji vše nejlepší, a Tvé problémy ať se co nejrychleji promění v radost a pohodu.

ten který je

At Vám vše dobře dopadne a aby jste za rok byla zde bez starostí!

Illines

At je pro vsechny,vstricny a lepsi Novy rok 2013.

Illines

Az ti pusinko skonci tyto starosti-bude lepe,preji ti to.

anonym

bala jsme se uz na Vanoce, kdyz nekdo pral – Stastne a vesele … a bojim se i ted .., ze Vam sem nekdo hodi odkazy .., ze uz tady " otazka " .. " prani " bylo vloni a predloni .., a ze jde tedy o podvod, falesne body .. opakovani se … :)
vsechno nej .., vse se da zvladnout .. -iv-

manon

:)