Ondrashek06

Může vůbec existovat něco jako ryboslepice?

Může třeba ryba nějak pochytit rysy od slepice? Např. křížením?
Níže je obrázek toho, jak bych si tzv. ryboslepici představoval. Byl vytažen z jedné videohry.

Nejlepší odpověď
Emefej

Zítra se na to zeptej paní učitelky, ona ti to vysvětlí.

Další odpovědi
da ny

Zatím jsou rybí geny jen v rajčatech (GMO). 😉

aliendrone

Nejsem expert přes různé obory biologie, ale mám ALTERNATIVU ( 😉 ) k odpovědi Pepy25. 😄

Kdysi v době hluboké totality běžel v TV seriál DAKTARI (tehdy velmi oblíbený). Ten byl údajně volně inspirován knihami Joy Adamsonové. V seriálu byla opice Judy (myslím šimpanz).

Pokud tedy dojde ke zkřížení Adamsonové opice s jistým druhem prasete (Pekari), tak může vzniknoput nový hybrid >> Adamsonové Pekari!, což je křížení rozhodně vyšší úrovně, než podčeleď. 😉

Dokladem existence takového hybridu je https://img.ih­ned.cz/attachmen­t.php/320/755­39320/1bGRLUJ3TQ8S0i­nIecqvmoDCEaK­HWPBl/jarvis_5fa59fb6­498ec7e5f8c699e9­.jpeg ! A i když LZE pomocí plastické chirurgie leccos upravit, tak charakter takového jedince NIKOLIV. O čemž svědčí „třísvetrové výroky“ dotyčné. 😮

A NEJEN to. Vlastně to VYSVĚTLUJE (jinak nepochopitelnou) existenci strany NÁSILNÝCH ÚCHYLÁKŮ (jako je dobytek Feri) a jejich obhájců (jejímž čestným předsedou je tutový DEGENERÁT Schwarzenberg a Pekari-Adamsonové hybrid předsedkyní, pro kterou je odporná kreatura Feri [očividný BUBAKIN!] PŘÍTELEM). Venkoncem se nedivím, že degenerát Schwarzenberg považuje za NORMÁLNÍ snažit se dostat holku do postele a jen tak mimochodem si je „trochnu přidržet“, že? 😕 https://www.ex­tra.cz/schwar­zenberg-haji-feriho-ze-se-kluk-snazi-dostat-holky-do-postele-je-normalni-f16f2?_gl=1*v­vucgg*_up*MQ.­.*_ga*MTY4MDc4NTM2NC4xNz­A0MjYwNDA5*_ga_TSD­F8YRS0L*MTcwNDI2­MDQwNy4xLjAuMTcwNDI2MDQw­Ny4wLjAuMA..*_ga_D0HY45­3659*MTcwNDI2MDQwNy4xLjAu­MTcwNDI2MDQwNy4wLjAu­MA..

Lidi, lidi – nedivte se tomu, co se děje. Když se někdo dá s takovou pakáží do vládnoucí pětizhovadice, jen aby mohl panovat, tak výsledky tomu MUsÍ ODPOVÍDAT. 😉 😁

Každopádně rozhodující slovo (jak je to DOOPRAVDY) má ODBORNÍK na mezidruhové (vlastně JAKÉKOLIV!) křížení – osvícený mágmistr ZJENTEK! 😁 😁 😁

elkon

Je to nesmysl.

Pepa25

Ve videohře zjevně ano 😉 (stejně jako cokoliv, kam až sahá fantazie tvůrců). V přírodě je samozřejmě mezidruhové křížení možné jen mezi blízkými druhy v rámci jednoho rodu, maximálně podčeledi.