Avatar uživatele
wendyX

Může v praxi dlouhodobě a úspěšně fungovat manželský svazek „sovy“ a „skřivana“ ?

Uvítám odpovědi od vás, kteří jste toto už někdy ‚vyzkoušeli‘, nebo dokonce od těch, kteří to skutečně zvládli (?). Děkuji.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? annas, johana 56, dědapetr, gagaga, marci1, da ny, gecco před 3354 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dědapetr

10 let jsem chodil na noční a manželka denní a do dnes v pohodě.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Pepa25

Může. Nebudou sice spolu denně uléhat a spolu denně vstávat, ale pokud se aspoň někdy potkají (u stolu a v posteli), tak to při toleranci toho druhého fungovat určitě může.

Zdroj: Osobní zkušenost

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Může. Je možná snazší, aby byli oba sovy nebo skřivani, ale vše se dá. My to máme doma stejné. Ale kdybychom byli každý „jiným ptákem“, tak myslím že se to, pokud mají lidé nějaké zájmy, koníčky ap. a „tolerují“ se, že spolu nejsou pořád, zvládnout. Skřivan ráno zajde pro rohlíky, připraví snídani, věnuje se svým zájmům, než se partner vyspí a večer jde skřivan spát a zas má sova svoje „pré“.:-))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
trpaslicek

Manželský zatím nevím, ale partnerský nám drží přes čtyři roky. Prostě jdu dřív spát.. a dřív vstávám a nijak to neřešíme.. Ono to takhle je jenom přes víkendy nebo volné dny, kdy přítel (sova) nemusí do práce, přes týden vstává brzo jako já :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gecco

Jo – bez problému…
Vše spočívá jen ve vzájemném respektu a toleanci.
Případně lze toleranci a respekt podpořit oddělenými ložnicemi…
;-D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Proč ne. Ničemu to nepřekáží a záleží pouze na těch dvou, jak si svůj život upraví a jak budou vzájemně tolerantní.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zzzlatokopka

To mám doma už roky, já sovička, manžel skřivan:-)))

jj fungujeme, aspoň si nelezeme na nervy.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek