Avatar uživatele
bolak

Může si chlap objednat hodinovýho manžela?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? annas, johana 56, arygnoc, Damiana, zzzzz, gagaga před 3898 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Michal Kole

Odpoveď byla označena jako užitečná

Když je nemehlo, proč ne ? 😁

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Damiana Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zzzzz

Je hodně chlapů co neumí nic spravit a nebo jsou líní, tak jim nic jiného nezbude.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

proč ne. A tak jako u ženský se bude lišit cena dle přístupu, tak i u chlapa bude rozdíl v ceně mezi výměnou žárovky a ohrnutím límce.
Doplňuji:
muz: ne aby jsi snil o ohrnutým límci, to bylo myšleno obrazně

Upravil/a: zjentek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Když snese pohled na to, jak mu „hodinový manžílek“ připevňuje třeba poličku na stěnu, tak proč ne ! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Děda Louda

V prostředí naší legislativy by se muselo jednat o hodinového registrovaného partnera.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

je to dost ponižující, ale občas je to nutné, třeba kvůli času. U běžných lehkých věcí se stydím, u těžkých odborných samozřejmě ne. Sestra si zve hodinového manžela na pokládání trubek, to je normální, ne? Nenormální je na výměnu žárovky nebo pověšení obrazu nebo smontování IKEA skříňky. Montování IKEA skříněk u nás dělá manželka, protože já jsem línej jak veš.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klob1

Záleží co si myslíš pod tím hodinovým manželem?Každý si to může vyložit jinak..

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
kristýnary

Proč by si ho chlap nemohl objednat? Když nedokáže něco opravit, tak je to super možnost. My hodinového manžela také využíváme a opravy v domácnosti tak nemusíme řešit. Když se nám něco rozbije, tak zavolám hodinového manžela, kterého jsem objevila na https://www.vy­resmito.cz/ho­dinovy-manzel-praha , aby mi to opravil. Už nám opravil pračku a ucpaný dřez.

před 1499 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek