bolak

Může si chlap objednat hodinovýho manžela?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Když je nemehlo, proč ne ? 😁

Další odpovědi
zzzzz

Je hodně chlapů co neumí nic spravit a nebo jsou líní, tak jim nic jiného nezbude.

zjentek

proč ne. A tak jako u ženský se bude lišit cena dle přístupu, tak i u chlapa bude rozdíl v ceně mezi výměnou žárovky a ohrnutím límce.
Doplňuji:
muz: ne aby jsi snil o ohrnutým límci, to bylo myšleno obrazně

marci1

Když snese pohled na to, jak mu „hodinový manžílek“ připevňuje třeba poličku na stěnu, tak proč ne ! 🙂

Děda Louda

V prostředí naší legislativy by se muselo jednat o hodinového registrovaného partnera.

anonym

je to dost ponižující, ale občas je to nutné, třeba kvůli času. U běžných lehkých věcí se stydím, u těžkých odborných samozřejmě ne. Sestra si zve hodinového manžela na pokládání trubek, to je normální, ne? Nenormální je na výměnu žárovky nebo pověšení obrazu nebo smontování IKEA skříňky. Montování IKEA skříněk u nás dělá manželka, protože já jsem línej jak veš.

klob1

Záleží co si myslíš pod tím hodinovým manželem?Každý si to může vyložit jinak..

kristýnary

Proč by si ho chlap nemohl objednat? Když nedokáže něco opravit, tak je to super možnost. My hodinového manžela také využíváme a opravy v domácnosti tak nemusíme řešit. Když se nám něco rozbije, tak zavolám hodinového manžela, kterého jsem objevila na https://www.vy­resmito.cz/ho­dinovy-manzel-praha , aby mi to opravil. Už nám opravil pračku a ucpaný dřez.