Savier

Může se stát, že se gynekolog vzruší?

Nechtěně. V práci.

Nejlepší odpověď
aliendrone

Asi to máš NĚJAK JINAK, než já, když se takto ptáš. Totiž já se jinak (než nechtěně) ani vzrušit NEUMÍM. Četl jsem, že prý takoví borci údajně existují, ale žádného neznám. 🙂

Hele, NIKDY se mi to (chtěně!) nepovedlo. A zkoušel jsem domlouvat, vyhrožovat, škemrat… všechno marný. Když nechce, tak NECHCE. 😄

Ale ono je to asi DOBŘE, protože kdyby to tak fungovalo (na požádání), tak bych asi v životě NEDĚLAL NIC JINÉHO. 😁 😁 😁

Další odpovědi
Disraeli

Já bych hned žárlil. :D Ani babám to kolikrát není příjemné (že je ošmatává cizí chlap, „I KDYŽ“ profesionál – to je nepodstatné, případně jen zástěrka :D), proto mnohdy chodí ke gynekoložkám.

Přesto, že by to měl být odborník a měl by k tomu přistupovat profesionálně, pomni následující: Je to chlap. A můžou chlapa vzrušit ženské partie, nahota a nejintimnější místo (a jeho ošahávání, zkoumání a prohledávání – a nejen tam dole, ale i „kontrola“ ošmatávání prsou)? Odpověz si sám…
MŮŽE se to stát, to ale neznamená, že je to nějaké pravidlo. Dle situace (co za kočku mu tam třeba příjde na kontrolu), dle gynekologa (jeho povahy, rozpoložení, nálady, odbornosti a vzrušivosti).
Hele jako, chápu, že je to důležité a jedná se o zdraví (prevenci, vyšetření atd), ale ani trochu by se mi nelíbila představa, že prostě chlap prohlédá a ošahává cizí (tvou) nahou ženu na všech intimních místech. Ta představa sama o sobě, v každém normálním chlapovi MUSÍ vzbudit ochranitelský a do jisté míry majetnický pud. Jako: 1, At to dělá jiná baba, 2, Ať si člověk nastuduje základy gynekologie a spol a může svou ženu kontrolovat a prohledávat sám a klidně i často (jak to dělají gynekologové partneři/manže­lé). 😅

Faktory, které taky můžou hrát roli v tom, proč to nemusí být vzrušující (kromě jeho praxe, vyučení a získání věcného, odborného přístupu): zvyk – vidí to dnes a denně; nechodí tam a nepracuje jen se samými krasavicemi ;) ; provádí zákroky a je v situacích, které nemusí být příjemné; chodí se za ním i s problémy a můžou se vyskytovat různé věci, které na pohled nemusí být moc sympatické, okulibé; stres, cizí lidi a kolikrát víc lidí/profesionálů kolem; soustředí se na práci a na to co dělá (a na to má postup, znalý, vystudovaný), předpokládá se i jisté sebe/ovládání atd.

Filip84

A proč by se to, jako, nemohlo stát? Zbytečný dotaz, ne?

Jinak kundozpyt fakt babám nezávidím. 😳

Emefej

Určitě ano, třeba taková interrupce musí rajcovat každého chlapa.

elkon

A proč by se to nemohlo stát, je to chlap, jako každý jiný, ale už je na to zvyklý, tak se třeba dokáže ovládat.

zjentek

Jax na to přišel???

Ne, určitě ne. Jistě má nějakou společenskou úroveň. A chlapa se společenskou úrovní ženské tělo normálně nevzrušuje. Takový „se ovládá“. Děkuju.