pucipuci

Může se seškrábat reklama na bazar aut pod SPZ?

Děkuji všem odepisujícím, dost jsem se i pobavil a poučil. To jako si tam mohu vytisknout a přilepit místo reklamy např. Když řídím já,utíkejte!!! a pod?

Nejlepší odpověď
gecco

Jistěže – pokud nemáš s bazarem (obecne kymkoli) smlouvu o tom, že ji tam nechas…
😉
_____________­__________
Ano, můžeš si tam napsat (vytisknout, nalepit…) naprosto cokoli, jen nesmis omezit čitelnost RZ…

Další odpovědi
cukrar

Ano, můžete.

Drap

Můžeš. Osobně bych to asi neškrábal a za pár korun koupil novou podložku. Můžeš si vybrat jakou chceš. Můžeš mít i s vlastním potiskem. Na netu najdeš spoustu odkazů.
http://www.au­todoplnky-obchod.cz/podlozka-pod-spz/?utm_source=sklik&ut­m_medium=cpc&ut­m_campaign=B:+PPC+Hit­+/+export&utm_con­tent=Podlo%C5%BE­ka+pod+spz

anonym

Jestli je to auto Tve, tak si s nim mužeš dělat cokoliv. Naopak v servisech se Tě nikdo nezeptá a daj tam podlozku ae svou reklamou.

terry

Taky bych koupila novou podložku.

Emefej

Na svém autě si můžeš seškrabovat co chceš.

no107064

Nesmí, v žádném případě!!! Je to pod pokutou 20–50.000Kč a 30 dní vězení.

Ne dělám si srandu, seškrabat, vyměnit, přelepit nebo odmontovat. Pokud to auto je vaše bez jakýchkoliv břemen tak si s tím můžete dělat co chcete.