Muze se panum , kteri plavaji nahaty neco stat ? ( neboji se ryb )? 🙂 -iv-

Nejlepší odpověď
arygnoc

nebojí.

ta žížala je někdy dost veliká.

Další odpovědi
Berušinka

=D =D =D Pobavila mě jak otázka, tak odpovědi! =D – ale hlavně ta představa jak „to“ plave s „páníčkem“ !!! =D =D =D
Doplňuji:
„ožužlávání“ =D Dneska jsem si prodloužila život tak o 5 let! =D

Andělé

No,něco jim stát určitě může…:-D
A to se pak ty ryby leknou jich, ne?…:-D

anonym

Je vidět, žes nikdy nebyla na nudy, protože někteří pánové naopak nějaké to ožužlávání očekávají.
Samozřejmě se nesmí aplikovat ve žraločích vodách.
Doplňuji:
P.S. Pro případné neznalé stydlíny, nudy je míněna nudapláž, to je jak se tam opalují a koupají lidé nahatí (bez plavek).

hornik.

bojí.

kdyby z těch jiker něco vzešlo.

Toruk

Na ženách je toho víc k zakousnutí 🙂

Michal Kole

Nechápu o co se může stát ?

Pokud je to na veřejném koupališti tak naháče vyhodí plavčík