h2787142

Může se mi změnit hlas?

Je mi 20 a spousta lidí si všímá mého hlasu. Docela smutné.

Nejlepší odpověď
aliendrone

Přirozenou cestou nepravděpodobné, nicméně nikoliv nemožné. Hlasivky si lze ale „vyřvat“ (dlouhodobým tréninkem), svoje dokáží nemoci i operace…

Další odpovědi
Drap

Ve dvaceti málo pravděpodobné, ale je to možné.

autacek

Ano, hlas se ti změní určitě ještě stářím. V té době už však tvůj hlas bude to poslední, co tě bude trápit.

Emefej

Ano, může.

zjentek

Jen doplnit aliendrona- své dokáže ještě i chlast a cigarety.

„Chmel a tabák jsou byliny, jejichž nadužíváním všechno jemné zhrubne, včetně hlasu.“ Zjentek ;)