Lgee

Může sadista někoho milovat?

Odpovědi
Drap

Ano, může

Gus_Fring

Ano. Proč by ne?

Kelt

Může, bude mu ubližovat a pak si najde někoho jiného. A může to pokračovat.

marci1

Snad jen jiného sadistu. 🙂

led

Sadismus a masochizmus je jav skôr psychologický ako sexuálny. Ani jedno nebráni zamilovaniu.

Sadistické sklony sa môžu vyvinúť, keď človek necíti svoju dôležitosť, alebo sa dokonca hlboko vo vnútri považuje za chybného. Ľudia, ktorí majú radosť z toho, že spôsobujú bolesť iným, sú považovaní za najznámejších darebákov.
Masochisti sú ľudia, v ktorých mysli je trest nerozlučne spojený s láskou a starostlivosťou.

led

marci1, nepomýlili ste sa? Nechceli ste napísať „masochistu“? Sadista dáva bolesť, masochista prijíma bolesť.