Kajdamajda

co to znamená SADOMASO?

Doplňuji:
AHA :D já myslela, že je to něco s masem jeden kluk to pořád křičí ve tříde :DD

Nejlepší odpověď
www

Jsou to speciální sexuální praktiky, které ti budou nejlépe objasněny na specializovaných serverech 😉
Doplňuji:
Navíc je to ‚sadomaso‘ zkratka pro tyto praktiky 😉

Další odpovědi
annas

sado-maso – sadismus v kombinaci s masochismem , ve smyslu psychosexuální úchylky, praktik apod.

Pokud nevíte, co je sadismus a masochismus, vkládám odkazy.

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Sa­dismus_a_masochis­mus

Lili Marlene

Slang pro sexuální úchylku, kdy někoho vzrušuje drsný sex a bolest.

MK44

Nejspíš půjde o „lidovou“ zkratku slova sadomasochismus. Tento výraz je sám poněkud zavádějící. Je složen jednak z výrazu masochismus, což je dispozice, při níž je jedinec sexuálně vzrušován pocitem bolesti nebo ponížení, jednak z výrazu sadismus, což je fatálně nebezpečná sexuální deviace, kdy jedince vzrušuje to, že někomu působí utrpení nebo i smrt.

Slovo sadomasochismu se pak, poněkud nesprávně, používá pro erotické hry založené na vzdání se a ovládnutí. Některé při něm používané praktiky totiž mohou neznalému připadat sadisticky. Snad by bylo lépe používat namísto slova sadomasochismu výraz submisivně-dominantní milování. To je totiž založeno především na velké míře vzájemné důvěry. Jeden, ten v roli submisivní, se absolutně vzdává partnerovi (říká: „Dělej se mnou co chceš“) v důvěře, že partner nepřekročí domluvené meze, a druhý, v roli dominantní, získává nad partnerem absolutní moc, ale nezneužije ji. Tyto praktiky jsou poměrně náročné, nejsou pro každého, nesou rizika a nikdy se do nich nepouštíme s někým, koho dobře a dlouhodobě neznáme. Jinak řečeno vlohy člověka založeného masochisticky a člověka založeného submisivně se mohou do určité míry překrývat. Avšak osoba dominantní musí být radikálně odlišná od sadistické.

Slovo sadomaso pak tedy může být značně zmatečné a může způsobit nedorozumnění.

Doplňuji:
Aha. V tom případě, pokud někdo běhá po třídě a křičí „sadomaso“, nejedná se o problém ani tak sexuální jako spíš o míru inteligence …

klob1

Ano, přesně jak tu uvedli již…
Záleží v jakém spojení to křičí?
Jde o to, jestli on nezakopl, bouchl se do hlavy a nemělo to být Sádlo máslo,maso,že má koupit?