Avatar uživatele
jajajaja

Může řídit ženská kamion, nebo dodávku?

Nevypadalo by to divně? U nás po silnici jezdí hodně kamionů, a vždycky řídí chlap. A mě by to možná taky bavilo, řídit kamion :))

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 0 před 4318 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Lucijej

Múže

Ale jenom v případě, že si uděláš řidičák patřičné skupiny :o)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Múže

V tom nie je problém, ak má správny vodičák.
V autobuse ste videla ženu za volantom? Šoférovanie veľkých vozidiel ani u nás nie je už dávno doménou mužov.
Doplňuji:
občas pozrite aj do diskusie k otázke :)

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Múže

Přesně měsíc před tebou se tu právě jedna zaregistrovala, mohla ses též zeptat přímo jí (přes profil) – odkaz máš ve zdroji:
P.S. Jak píše quentos v diskuzi, nejen, že chybí jiná možnost v anketě, což je zde notorický nešvar, ale tazatelka ani neumí spisovně napsat dlouhé u uprostřed slova.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/profil/30747

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kamionacka09

Múže

Tady me mas;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lady.lin

Múže

Doplňuji:
Ahoj, určitě může. Pokud máš řidičák na auto adoděláš si na nakláďák. Já sama teď momentálně jezdím dodávkou a v nejbližší době se chystám na práci za volantem velkého kamionu. Bohužel jen musím najít někoho, kdo mi to umožní. Setkávám se zatím jen s ješitnými pány dopravci a jejich názory(dost stupidními), že ženská patří ke sporáku a ne za volant.

Upravil/a: lady.lin

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Múže

Jezdí – nedávno jsem pouštěl kamión z vedlejší a koukám, za puštění mi děkuji sympatická žena.
Jinak bavilo. Dokud si to člověk nezkusí, tak neví co je to za řeholi. Ovšem záleží kde se jezdí. Dálkovou přepravu zboží bych nebral, ale práci v terénu – to bych si zajizdil zas rád.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SimakPida

Múže

Samozřejmě proč by nemohla.Zrovna minulej měsíc jsem potkal kamión kterej kočírovala žena :) Docela jsem na to koukal :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Poklička

Múže

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

Múže

proč by nemohla ,stačí mít skupinu C+E a pokud by to bylo pro firmu tak profesák.

Jinak není to žádná novinka,u nás na firmě je ženská jako jeřábník na LTM 1200.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Martin8x

Nemúže

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Jestli jsem správně pochopil quentose, tak nepíše, že tam má být řádek „jiná možnost“, ale řádek „může“.

před 4317 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Ale pánové, co koukáte? Nebuďte z toho na větví. Proč by žena nemohla.

Je dokázané, že percentuálne v pomere nehodovosti víťazia ženy, sú opatrnejšie :) a náklaďák, točiť volantom, radiť rýchlosti, stláčať pedále dokáže každý. A vymeniť koleso? načo sú gavaleri na cestách?

před 4317 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
GM

Pro led – dnes už žádní gavalieri na cestách nejsou, jenom hulváti. Moje zkušenost.

před 4315 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
quentos

chybí možnost „jiná možnost“ – a sice může s kroužkem

před 4318 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek