jajajaja

Může řídit ženská kamion, nebo dodávku?

Nevypadalo by to divně? U nás po silnici jezdí hodně kamionů, a vždycky řídí chlap. A mě by to možná taky bavilo, řídit kamion :))

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Lucijej

Múže

Ale jenom v případě, že si uděláš řidičák patřičné skupiny :o)

Další odpovědi
led

Múže

V tom nie je problém, ak má správny vodičák.
V autobuse ste videla ženu za volantom? Šoférovanie veľkých vozidiel ani u nás nie je už dávno doménou mužov.
Doplňuji:
občas pozrite aj do diskusie k otázke :)

anonym

Múže

Přesně měsíc před tebou se tu právě jedna zaregistrovala, mohla ses též zeptat přímo jí (přes profil) – odkaz máš ve zdroji:
P.S. Jak píše quentos v diskuzi, nejen, že chybí jiná možnost v anketě, což je zde notorický nešvar, ale tazatelka ani neumí spisovně napsat dlouhé u uprostřed slova.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/profil/30747

Kamionacka09

Múže

Tady me mas;)

lady.lin

Múže

Doplňuji:
Ahoj, určitě může. Pokud máš řidičák na auto adoděláš si na nakláďák. Já sama teď momentálně jezdím dodávkou a v nejbližší době se chystám na práci za volantem velkého kamionu. Bohužel jen musím najít někoho, kdo mi to umožní. Setkávám se zatím jen s ješitnými pány dopravci a jejich názory(dost stupidními), že ženská patří ke sporáku a ne za volant.

venkovan

Múže

Jezdí – nedávno jsem pouštěl kamión z vedlejší a koukám, za puštění mi děkuji sympatická žena.
Jinak bavilo. Dokud si to člověk nezkusí, tak neví co je to za řeholi. Ovšem záleží kde se jezdí. Dálkovou přepravu zboží bych nebral, ale práci v terénu – to bych si zajizdil zas rád.

SimakPida

Múže

Samozřejmě proč by nemohla.Zrovna minulej měsíc jsem potkal kamión kterej kočírovala žena :) Docela jsem na to koukal :D

Poklička

Múže

honza19hk

Múže

proč by nemohla ,stačí mít skupinu C+E a pokud by to bylo pro firmu tak profesák.

Jinak není to žádná novinka,u nás na firmě je ženská jako jeřábník na LTM 1200.

Martin8x

Nemúže

anonym

Jestli jsem správně pochopil quentose, tak nepíše, že tam má být řádek „jiná možnost“, ale řádek „může“.

led

Ale pánové, co koukáte? Nebuďte z toho na větví. Proč by žena nemohla.

Je dokázané, že percentuálne v pomere nehodovosti víťazia ženy, sú opatrnejšie :) a náklaďák, točiť volantom, radiť rýchlosti, stláčať pedále dokáže každý. A vymeniť koleso? načo sú gavaleri na cestách?

GM

Pro led – dnes už žádní gavalieri na cestách nejsou, jenom hulváti. Moje zkušenost.

quentos

chybí možnost „jiná možnost“ – a sice může s kroužkem