Gůga

Může miminko ohrozit antikoncepce?

Ahoj…mám dotaz pokud otěhotním běhěm braní antikoncepce,nebudu o tom vědět a dál budu používat antikoncepci je možné nebo pravděpodobné,že by mohlo být miminko nějak ohrožené?

Nejlepší odpověď
Bedy

Víte, k čemu slouží antikoncepce?

Další odpovědi
Anuket

Nerada odkazuji na staré otázky, ale zkuste se podívat sem. Odpovědi Bedyho si vůbec nevšímejte. 🙂
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/otehotneni-behem-brani-antikoncepce

Gůga

Ano vím,ale antikoncepce neni 100% to zaprvé a zadruhé jsem myslela když si zapomenu vzít prášek nebo něco podobného…a uvítám pouze normální odpovědi ne sarkastické děkuji

cochee

Bedy, to není moc dobrá odpověď. Už jsi slyšel o selhání antikoncepce?