Matiseli

Může masturbace způsobit poškození z opakovaného namáhání (RSI)

Pro jistotu: toto není vtip.

Odpovědi
Pepa25

Teoreticky jo, ale prakticky spíš dřív nastanou psychické problémy ze závislosti na dané činnosti. Na rozdíl od práce na PC a z toho vyplývajících problémů s karpálním tunelem toto snad nikdo nedělá celou pracovní dobu, ne? 😉

VaclavZeman

To vy mladici porad jenom onanujete. Ja, kdyz byl mlady, jsem porad prohanel holky. Proc by taky ne, na zakladni skole jsem byl opravdu krasne dite, takze jsem za penize od dedy zval holky na rande. A tak jsem onanovat nepotreboval. Jenze ty casy jsou fuc a ja si uz jen nektery vecer vyhledam hezke obrazky. Dekuju.