Lgee

Muze být tato teorie pravdivá?

Našel sem to na jednom webu:

Tak jako někdo hromadí peníze proč by někdo nemohl hromadit vesmíry? je to septilionkrát cennější věc než nějaké peníze, co když každý sen co se vám zdá je ve skutečnosti pararelní svět ve kterém může být stovky tisíce miliony nebo třeba miliardy vesmírů, všechny tyto vesmíry si bůh hromadí aby se mohl vytahovat s ostatními bohy v jiném reálném vesmíru (kterých je narozdíl od „našich“ jen pár,
v každém získaném dalším vesmíru tak můžou vzniknout googoliony dalších a v těch zase znovu, nekonečné číslo to nikdy neemůže být tak to hromadí do nekonečna. i kdyby každou setinu zaniklo stovky trilionů vesmíru, díky našim snům či jiným způsobem jich každou sekundu ve všech vesmírech co má získá klidně googolduplexy protože ty čísla vesmíru co aktuálně má jsou mnohem větší, jen z naší planety by mohl mít 75,5 milirdy veesmírů denně (a to jen pokud by se tam vešel jeden! ) a ted si představte že za ten den z těch 75,5 miliardy vesmírů bude v každém z nich 1000 obyvatelných planet s stejným způsobem získávání vesmírů. tak získá tímto způsobem 75 000 000 000 000 (75 milionů milionů.) a v každém z nich zase a tahle furt dokola, teď si představte že na naší planetě lidé jednou budou moct simulovat umělý vesmír aby simulovaly realitu, vytvoříme jeden vesmír ve kterém vytvoří další civiliace a tahle prakticky neustále další a další civiliace jen na naší planěte by mohl získat septiliony dalších vesmírů denně! Vím co by z toho asi měl? stále rostoucí moc kdy by postupem času byl bohem prakticky 100% všeho co všude existuje, vlastní světy a vesmíry a existence ve kterých by si mohl dělat absolutně všechno bez omezení, a s pocitem toho že nemá jeden blbý vesmír ale vládne 99.99999999% všemu co existuje.

Odpovědi
ivzez

To už tu bylo asi před týdnem.

Moc by mne zajímalo, kdo si dovoluje nařknout Boha
z hamižnosti, vytahování se, … Už to by čtenáře mělo
zastavit a přímět k zamyšlení.

Drap

Je to jen nesmyslný blábol.

zjentek

Máme jen dvě jistoty- daně a vesmír. Takže může, jen nevím, jak by se z toho platily daně.