Hakunamatata

Může být někdo ve flakani se lepší než někdo jiný?

Existují v této dovednosti úrovně? Nemám na mysli využití volného času.

Nejlepší odpověď
www

Nejvyšší úrovně všeobecně dosahují díky našemu státu v tomto směru cikáni.
Doplňuji:
Moje odpověď nemá žádný rasový podtext, je to názor z praxe.
Totiž ti další flákači od této skupiny jen opisují a naprosto směšně paběrkují.

Další odpovědi
briketka10

myslím i naši poslanci se dost
flákají vždyť je vidím, nebo né
nevidím jak se nezúčastňují
jednání apod. a měli by žejo
a někteří tam ještě spí !!
nevím proč mají za to tolik
peněz, jako ti cikáni ??

zjentek

co si pod tím představíš ..celodenní spánek?

huxa

www-oni se celé dny neflákají, třeba se věnují sběru cenných kovů či krádežím a panečku, to je nějaká fuška, kór v tomto hycu táhnout kárku plnou měděných trubek určitě není žádný med…

ano, může.