Drap

Musíte taky občas něco vysadit a odpočnout si od toho ?

Myslím i věci, které děláte rádi, ale najednou se to nějak nakupí. U mne nastala taková situace zřejmě teď. I když sem chodím rád a bávím se, tak poslední cca dva týdny se mi zdá, že tady je nějak mrtvo, téměř nic zábavného. Možná je to způsobeno prázdninami a dovoleno, možná mnou. Došlo mi, že zřejmě nastal čas, kdy bych měl tyto stránky opustit. Nemyslím, že to bude na dlouho, ale kdo ví.
Tak se tady mějte hezky, ať se vám daří . Zítra už nepřijdu.

Nejlepší odpověď
akvidzerp

Já tohle nějak nechápu,přece tady nemusíte bejt pečenej vařenej každej den.Stačí jen třeba nakouknout a když je tu nuda tak zase jít.Tak to dělám já.Já bych to tak nedramatizoval,že tu není zábava tak hnedka definitivně odejít mně přijde hloupost.Můj názor.

Další odpovědi
anonym

Drape, já Ti nevěřím. Člověk, který tu odpovídá skutečně rychlostí blesku, ten to nevzdá. Zřejmě máš ale pravdu, že se toho nakupilo hodně a jsi svým způsobem odpověďmi přesycen. Neboj, tenhle pocit přejde. Nejsem tu tak dlouho jako Ty, ale dávám si čas od času oddech. Když začnu být otrávená, řádím v kuchyni nebo na zahradě. Domov je přece prima relax.
Takže Ti přeju, aby ses bez nás zrekreoval, odpočinul si od nás a aby ses zase brzy vrátil. Tvoje místečko Ti tu budeme hlídat.
(Nechci si dovolovat mluvit za všechny ostatní, ale nejspíš to takhle bude většina z nich cítit taky.)
Doplňuji:
Ad Dr.Axl: Jenže Drap položil otázku, navíc ji dal do zábavy a o té tvrdíš i Ty, že je to volnější kategorie. Tím přece vůbec nic neporušil a ti, co mu odpovídali, také ne.
Nemohl bys alespoň někdy své chování a hlavně vychovávání trochu polidštit?
S dodržováním pravidel samozřejmě souhlasím, ale s jejich přeháněním rozhodně ne.

quentos

tož se taky měj, však Ti ta abstinence dlouho nevydrží, to mi věř :{)>

anonym

Rozumím ti.Také někdy mám ten „syndrom vyhoření“ v různých oblastech.Přek­valtuji do „jinam“ a ono to přejde.Ráda si dovoluji (posledních pár let ) ten luxus dělat hlavně věci co mě baví.Tak brzy ahoj !
Doplňuji:
Možná někde potkáš Boláka,tak ho pozdravuj a přitáhni ho s sebou zpět! :D

Damiana

Nediv se horko, prázdniny, kdekdo zavařuje spíš okurky než počítač. Také ale myslím, že není nutno se hned loučit, stačí mrknout – jestli se ti bude zrovna chtít nebo se na to chvíli vykvajznout. Jako skalní uživatel to stejně nevydržíš moc dlouho, jen co přijde nějaká zajímavá otázka, určitě to rozjedeš…:-)

aramah

No ano úplně ti rozumím,i já mám poslední dobou takovej pocit ,příjdu na moment rozdám pár nominací, několik palců a jdu si po svým,tak asi :))))

venkovan

Nevím, nevím, ale zítra by bylo lepší skončit v hospůdce na pivku, či někde na grilovačce (česky opékání vůřtů, americky grilování nějaké flaksy), další den zas jít někam za holkama (třeba sledovat hvězdičky) atd. Kdybych nepotřeboval večer „hodit nohy na špalek“, tak jsem tu podstatně méně často.

hanny 2

Drape myslím si,že to máš tady už jako drogu,takže určitě to dlouho nevydržíš.Jinak souhlasím s akvidzerpem­.......!

led

Ano, preto som tu.

pizlicka

drap-uz dle prezdivky muj oblibeneček,a ted tu nebude?tak na den mas pauzu,jinak to dele ani nezkousej:-)

anonym

Chatování nebo podobné porušování formátu otázka → odpověď
Odpovědi.cz je komunita pro pokládání otázek a odpovědí, NE internetový chat. Pokud příspěvek není otázka nebo odpověď, nemá zde co dělat. Pokud hledáte místo pro diskuzi a chatování, zkuste jiné internetové servery.
Doplňuji:
ad ocko, pokud někomu chybí zábava na serveru, jenž má být přednostně poradnou, tak jsem jen citoval slušnou radu v poslední větě samotného provozovatele, kde mu doporučují vhodnější weby na zábavu zaměřené.
Tož vše. Všichni ostatní normální uživatelé si vybírají jen občasná nahlédnutí s tím, že reagují pouze na to, co je osloví anebo čemu rozumějí, aby reálně pomohli.
Pakliže někdo, kdo odpovídá průměrně do 2 minut na jakoukoliv ptákovinu v průběhu celičkého dne (dlouhodobý denní průměr 16 odpovědí/den, hned 2. za rekordní hanulkou s 19/den), dělá podobná patetická gesta se zbytečným humbukem, tomu sociologové říkají jednoduše – pokrytecká a falešná exhibice.
Ti, kdo opravdu hledají výhradně zábavu, jsou již dávno na zábavních webech a logicky nechodí na jiné, kde by se předstíraně a naivně podivovali, že jiné weby mají pochopitelně i jiná zaměření.. ¨
Původně doplňkové 2 rubriky Zábava a Aktuality se naprosto zvrhly v pustou kecárnu, takže zbývajících 133 odborných rubrik skomírá a odrazuje seriózní tazatele, kteří se obracejí na korektnější profesionální poradny, kde si admini dokáží udržet úroveň, jež je zde už dlouhodobě vepsí.

Drap

Netvrdil jsem, že opouštím tyto stránky, jen že se na čas vzdálím. Myslím , že hluboký rozbor Dr.Axla je proto uplně mimo mísu.

manon

Dr.Axl: Aby platilo, co říkáš, musel bys zde soustředit tým odborníků na slovo vzatých. Jinak bude dalších 133 odborných rubrik skomírat. Protože to buide nadále jen o osobních zkušenostech a názorech. Vyšší ambice si nelze tady asi klást. Seriózní tazatelé z těchto oblastí najdou rychleji odpověď jinde.

anonym

Drape, nekdy jste psal, ze jedete v srpnu na dovolenou , myslim .. , tak tam si odpocinete od nas vsech a brzy zase nashle .. -iv-

anonym

Jediný akvidzerp, to napsal jasně a otevřeně.
Každý svéprávný se dokáže rozhodovat v pohodě a sám za sebe bez fanfarónských gest.
Takže asi jen závisláci potřebují ješitně přemlouvat, aby neodcházeli.
(Kolik podobných proklamací vynesla třeba annas a jaká je realita?)

led

Kľudne odíď, oddýchni si na dovolenke, daj chvíľku voľno týmto stránkam. Nebudem ťa prehovárať.

anonym

Doktore nedoktore, vy jste zde take jednou napsal, ze budete v zari koncit, tak ja uz si striham metr.
Doufam, ze jste to rekl na odpovedich i ustne, pred mnoha svedky, jak tvrdite, ze vas tam slo plno .. na tu prisne utajovanou schuzku ( o ktere jste nakonec vedel jen vy sam ) ..
ale za jedno vam musim podekovat. Vzdycky mam chut na jidlo , a kdyz si prectu vase " odpovedi " , tak se mi chce hned zvracet a na jidlo me prejde chut. Tak uz diky vam nemam velikost 40, ale 38. Diiiky.
A ocko uz take procitla, doufam .

  • iv-

vagra

  • iv-II, škoda metru. Bude chudák postříhán úplně zbytečně, protože „on" kecá, jako téměř vždy.

Trpí totiž fixní ideou, že se bez toho jeho věčného poučování, moralizování a hnidopišství, neobejdeme.
Mám dojem, že jeho prohlášení, mělo pouze vyvolat vlnu lítosti nad jeho odchodem.
Jak je vidět, k jím očekávané vlně přemlouvání /aby neodcházel/ nedošlo a jeho proklamace, vyvolala spíš opačný efekt.
Nevěřím, že z toho pro sebe vyvodí nějaké, myslím rozumné, závěry.

  • iv-II, já se svým „HOP" počkám do září, až přeskočí…:))

anonym

Ja bych se klidne i vzdala Vagro celeho srpna , jen kdybych mela tu jistotu … 🙂.
A nepiste mi , prosim, -iv- II , 🙂 , staci jen -iv-.
🙂
Ja, az budu zase zlata, tak budu pak -iv-III .. , to by jste se pak nedopsal. :)
Jenze me tady v tech diskuzich porad ty body nejak ne a ne naskakovat. Nekde bude asi chyba ! :)

  • iv-

vagra

Dobrá, tedy -iv-, najde se tady jeden, který místo nebodované diskuze, diskutuje přímo v „odpovědi.„
Někdy se tak rozvášní, /ve svém spravedlivém hněvu“ -:)/ že zapomene, ze samého rozhořčení, odpovědět na otázku.:))
Na rozdíl od Vás, měl donedávna, minimálně jeden paleček jistý.
Furt je se co učit! :)

annas

Iv, jedině vkládat příspěvky jako odpověď, jak to dělají jiní, pak budou body naskakovat a tričko bude dřív.

led

Ak sa ti moja odpoveď zdá fanfarónske gesto – tak sa mýliš. Ja tu naozaj relaxujem a to mi nepokazíš ani ty svojim moralizovaním. Tak!

Sůwa

Nevidím jako dobré dělat rezolutní rozhodnutí – už nikdy více. Drap bude citelně chybět, jako chybí další, kterým už taky došla trpělivost s věčným napomínáním a poukazováním na kodex. Závažnější otázka má tak 1 – 2 odpovědi, většinou nehodnocené, protože tomu nikdo další nerozumí a nejvíc navštěvované otázky jsou kritizovány. Tohle se nutně musí projevit na snížení návštěvnosti a to asi cílem vlastníků serveru nebude. Já už taky jen občas nahlédnu, jestli se něco nezměnilo k lepšímu, ale bohužel stále čekám marně.