Musíte pořád házet odkazy co jste našly v liště misto přímé odpovědi

To by vás asi ubylo kdybyste napsali něco konkrétního než začít s káráním proč si to dotyčný nanašel v liště a pořád dokola "už to tady bylo + odkaz) JSTE trapní

Nejlepší odpověď
anonym

Anonyme, trapní zdaleka nejsme. Jak by ses díval na situaci, když se Ti v otázkách objeví během týdne čtyřikrát zhruba stejný dotaz? Vyhledat odpověď si můžeš již bez naší pomoci.
Navíc je zde dost zakořeněným nešvarem, že anonymové za kvalitní odpovědi ani nebývají schopni poděkovat.
Mně se zdá trapné spíše to, že se zde rozohňuješ a chceš při tom zůstat hezky v teploučku svého inkognita.

Další odpovědi
iceT

A odkaz na otázku i s odpovědí není nic konkrétního?
Nevím,kdo je tady trapný,pubertální výlevy si nechej od cesty nebo na facebook.
Ta modrá lišta tam taky k něčemu slouží a pokud to nechceš nebo nehodláš akceptovat,tak se obrať na jiné stránky nebo se nauč chovat!!!

geoorg

Ale tak by tu měl systém fungovat. Proto je také vedle řádku „Zadejte Vaši otázku“ nejprve tlačítko vyhledat. Proč by tu měla být stejná otázka vícekrát místo toho, aby se dotyčný nejprve snažil něco najít sám? Kdyby každý dostal znovu a znovu stejně přívětivou odpověď, nikdy by se nenaučil samostatně si na internetu něco najít. Nedivil bych se tomu v době BG (Before Google), ale dnes? Navíc koho by bavilo kolem dokola odpovídat na tu samou věc, když už si jednou někdo dal tu práci a odpověď dostatečně dobře a výstižně zformuloval?

anonym

Anonyme, v tuto chvíli jsi jako neznámý a nezvaný cizinec přišel na návštěvu do slušné společnosti.
A namísto, abys pozdravil a zeptal se jak to u nás chodí, tak pliveš jedovaté sliny. Doufám, že si dokážeš živě představit, co by tě čekalo v reálu!!
ocko ti to napsala zcela jasně a ostatní ve vzácné shodě unisono taktéž.
Kromě nezdvořáka jsi i zbabělec, co si troufá kalit vodu schován za bukem. (Nejspíš budeš infantilní, nezralý a zamindrákovaný chudáček).
Doplňuji:
P.S. V prostředí dobývání západu by ses nejspíše dočkal rázné odezvy: „Taste svou zbraň, cizinče!“
A téměř s jistotou bys to nepřežil, tak se kroť!

terry

A tebe by ubylo, kdybys zadal do vyhledávače to, co hledáš?
Od toho přece vyhledávače jsou.

IK

🙂 tohle tu již také bylo 🙂
…odkaz si nechám od cesty.

Amie

Ano, v určitých případech to slušně řečono nenadchne, ale pak tu jsou i otázky, které zde byly několikráte zodpovězeny a to RŮZNÝMI uživateli. Což znamená RŮZNÉ odpovědi a na svoji otázku dostaneš a více možností, jak by se nala vyřešit. Navíc když ji sem napíšeš a odpoví ti, kdo ví, můžeš získat klidně pouze 3 odpovědi. Když ti někdo hodí odkaz může tam být tatáž otázka s 9 odpověďmi. A to už něco znamená, ne?

anonym

Možná by neškodilo kromě etikety nahlédnout i do Pravidel – „co jste našli“, je odjakživa s měkkým „i“. Svým projevem se jen shazuješ a to chceš něco vykládat o trapnosti?

Adéla Joon

Božee, a k čemu tam asi ta „modrá lišta“ je??:DD

anonym

No, Adélko, to asi anonymům nedochází. Nejspíš to vypadá, že ta lišta je tam jenom pro nás.
Správná připomínka. Kam Ti mám dát palec?