Tmavovlaska

Musím se ne/odhlásit z úřadu práce?

Dobrý den,chtěla jsem se informovat. Jsem registrovaná na úřadu práce a 1.6.2011 jsem podepsala pracovní smlouvu. Vím,že se z ÚP musím do 8 dnů odhlásit, v práci se mi ale nelíbí a budu dávat výpověď. Jsem ve zkušební době a pracovní smlouvu jsem ještě od zaměstnavatele nedostala(přijde prý poštou). Musím se do těch 8 dní odhlašovat z ÚP, když vím, že tam pracovat nebudu? Moc děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
fablen

domnívám se, že Tvůj dotaz jsem dnes četla i na jiném webu (www.center.cz) a všechny odpověďi byly jednoznačné – ad Butani