Musím se bát propadnutí,pokud už jsem přijat na školu?

Dobrý den.Víte,jsem člověk s extrémní poruchou pozornosti a neustále propadám.Na novou školu jsem sice přijat,(Jsem na základce)ale propadám ze zeměpisu,a bojím se že když propadnu,tak se na novou školu nedostanu i přesto,že jsem už přijat.nevíte náhodou jestly si to může střední odborné učiliště ještě se mnou rozmyslet?PS.Nemusíte psát že jsem id*ot,vím to sám.
Doplňuji:
Jo a kdyby něco,když mi řeknete že se bát nemusím,stejně se budu snažit nepropadnout.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná
Zlatý

Nemyslím si, že jsi idiot, porucha pozornosti nemá s idiocií nic společného. K nástupu na střední školu, je potřeba mít ukončené základní vzdělání a pokud propadneš, tak ho ukončené mít nebudeš.

Snaž se nepropadnout, zeměpis se dá naučit nazpaměť, tak se nabifluj a nechej se vyzkoušet.

Porucha pozornosti se dá "léčit" jednak medikací a také naučit se hýbat něčím, co není na první pohled znát. Takže pokud se potřebuješ během vyučování nutně začít hýbat, tak nevyrušuj, ale začni hýbat třeba prsty u nohou. To nechodíš k psychologovi? Neučil tě jak to ovládnout? V dospělosti ti nikdo takovou poruchu tolerovat nebude, zvláště ne zaměstnavatel.

Další odpovědi:

Bronzový

nevím,ale když propadneš,nebudeš opakovat? jak chceš teda studovat na další škole?

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2415
Zlatý Drap 1488
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.