Adelajzna

Musím mít dobré známky?

Je mi 15 let a chodím do 9. třídy.. Chtěla bych jít na Aranžérku ale neučím se moc dobře.. Nevíte někdo jaké musím mít známky aby mě přijaly?
A jaké známky bych měla mít kdyžbych šla na obor Kuchař-Čišník? ..

Odpovědi
Kelt

Více ti asi poradí na uvedené škole, zda je podmínkou mít dobré známky. A záleží, kolik se hlásí lidí, jaké jsou přijímací zkoušky a jak při nich dopadneš. A nejsou tam náhodou talentové zkoušky? K čemu holka s vyznamenáním, která nemá nápady a fantazii. U kuchaře asi stejné.

lulu291

Pokud máte nějakého „hodného“ učitele tak se ho zeptej. Já jsem se taky zeptala a poradili mi. Zkus to taky, mě to pomohlo.

RyuzakiKate

No a taky záleží na tom, jestli na dané škole berou podle průměru, nebo se dělaj přijímačky.

anonym

Učit se musíš bez tak na jakémkoliv učilišti,které navazuje zcela jistě na základy,které se opakují + něco navíc.