Avatar uživatele
Mp2

Musí být vozidlo na likvidaci kompletní ?

Budu likvidovat vozidlo, ale chci si vzít:

  • motor, turbo, řidici jedbotky, převodovky, katalyzátor, rádio, interiér, karoserii, svétla..

Vše, co v tom autě je je tak za 150 000..

Bohužel všechny firmy na likvidaci mi tvrdí, že vozidlo misi byt tak, jak bylo odtaženo..
Podle mě mé chtéjí pouze podélat.

Pokud ale v auté motor, katalyzátor, převodovka zůstat musí, chystám se to znehodnotit…
Když to nemůžu prodat já, tak to prosté neprodá nikdo.. :)

****tak jsem narazil na vrakoviště, kde mi rozumí a nedélají problémy.. :)
Ale dík za odpovédi

Upravil/a: Mp2

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? dudu před 1834 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… známej donesl jen vyřízlý kusy s vinem a 1500,– >>> jak kde … já ho mám zlikvidovaný, a přitom ho mám komplet zagarážovaný na ND a nestálo to nic … doba a lidi se měněj, obcházení však zůstává …

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
paul1

Likvidace vozidla je možná, i když si ponecháte některé jeho části na ND. Firma ale bude asi od Vás požadovat nějaké poplatky v řádu stokorun. Hlavně ale nebude vozidlo likvidováno bezplatně.
Zkuste si některé firmy obvolat, nepostupují asi všechny stejně

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Michálek1245

Ono je to většinou vrakoviště od vrakoviště. Pokud ho chcete dát jen do šmelcu, je to jedno. Vezete tam většinou už auto v depozitu. Ale solventní výkup aut v Plzni by po vás samozřejmě chtěl vozidlo v plné a původní výbavě, protože s ním mohou mít vlastní plány, když bude zájem. Většinou to píšou výkupy na webu. Ten plzeňský najdete tady: výkup aut v Plzni – https://autaku­pujeme.cz/vykup-aut-plzen/

Avatar uživatele
Drahuška999

Já tedy nevím, jak to přesně s tou likvidací je, ale když se podíváte třeba na tyto stránky zde – https://zahoto­ve.cz/likvida­ce-vozidel/- , tak se toho určitě dozvíte více… My jsme si tam nechávali zlikvidovat to naše auto a oni se o všechno postarali, tak proto nevíme ani, jak to všechno funguje, protože to proběhlo hrozně rychle :D Tak se mějte hezky a přeji hezký zbytek večera :)

před 1126 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek