Avatar uživatele
petra15

Muj pritel mi neumi delat komplimenty…

Myslite, ze by ho neco napadlo, kdybych mela novy uces ? Nebo tak nejak…?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, Alesh, zzzzz, gagaga před 3723 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

NE…
😁
Prosím tě – nepřemýšlej nad tím, jak něco chlapovi naznačit! – ať úsměvem nebo účesem… Pokud po něm něco chceš, prostě si o to řekni – řekni mu „chci,abys mi lichotil“…
😉
Jinak se totiž dočkáš maximálně toho, že si nevšimne ani tvého ´stesku´ po komplimentech, ani tvého nového účesu – a ještě bude celý nakřivo,pokud mu to začneš vyčítat.
😉
Chceš-li něco od chlapa, řekni si o to – a tohle si zapamatuj navždycky, je to jednoduché…
😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zzzzz

No tak nového účesu by si chlap určitě nevšiml, to leda že by si přišla holohlavá.
Žádný chlap neumí dělat dostatečně komplimenty, oni to tak nemají nastavené. Když se potkají dvě ženské, začnou jedna druhou chválit, jak to té a té v tom sluší atd. Když se potkají dva chlapi, tak se navzájem nechválí, jen společně očumují to, co neumí pochválit 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

otázkou je, jestli ti stojí za 7stovek (za míň to nebude vidět), abys uslyšela: krásný vlasy!
Lacinější varianta je vzít žiletku a udělat v rozkroku japonskou dálnici ..však on ho nějaký prima kompliment napadne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Alesh

A kolik mu je? 😉 Mladej ušák, nezkušenej, já s tebou chodit, to bys viděla, jak bych si tě rozmazlil nejen komplimenty. 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Beer4Real

Asi na tobě není nic hezkého :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jikra

Takže víš do čeho jdeš a aspoň nebudeš v budoucnu zklamaná.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Petro, kam na ty muže chodíte?
Sobecké,
neumějí dělat komplimenty, …

Nechtělo by to trochu lépe vybírat?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bububabu

zzzzz ano když se potkají ženské tak se chválí ovšem až se rozejdou tak se pomlouvají… :)

Jinak když muž neumí lichotit ženě tak to může být i proto že ji má takříkajíc jistou a nevidí důvod si ji nějak získávat. V jiném případě se také může jednat o muže který je citově plochý, takový ti nebude lichotit ani kdyby sis nechala udělat plastiku do podoby Shakiry :D Mám několik známých v cizině, jak mužů tak žen a mohu říci že oni vůbec nemají problém lichotit dokonce ani ne na úrovni přátelské. Oni to berou něco jako slušné vychování a je radost s nimi komunikovat a to nejen proto že umí lichotit.
Nikdy bych si muži neříkala o to aby mě lichotil!!! Jsou věci na které musí přijít pouze a pouze on sám …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Eva 38

špatný výběr…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
petra15

ivzez
tak to s tim "sobecke"bylo ale nekde jinde…
to s mym nema nic spolecneho

před 3720 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
arygnoc

petra, my chlapi síce milujeme ženy, ale sme blbí (z hľadiska ženy).

nečakajte, že chlap si všimne, že máte novú hlavu, nechty, preliv na šušurke alebo niečo podobného.

ba dokonca ani nečakajte, že keď mu niečo naznačíte (no nemá tá „nejaká herečka“ úžasný top?), že to pochopí. proste mu povedzte – tento top chcem! (resp. tento top mi kúp!)

muži (chlapi) nie sú ženy. nerozumejú vám, i keď vás chcú, ba dokonca vás i milujú.
jednajte s nimi opatrne, je to krehký tovar, ale rozhodne. nečakajte, že vás budú chápať, ale na druhej strane sa zasa radi podriadia a splnia vám vaše sny, potreby. len im to musíte povedať, nie iba naznačiť.

my vás, ženy milujeme, ale ste príliš komplikované.
ešteže tak.

před 3723 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
petra15

tak tomu rikam rada do zivota…musim vas opravdu pochvalit…
vy mne tady dobre vyskolite…:):)

před 3723 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
petra15

Beer4Real
tak ted „s to teda“ prepisk…no jo chlapi…

před 3723 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
petra15

Alesh
ale, ale, …dekuji-dekuji ( az jsem se zacervenala…)a kolik ti je?

před 3723 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Alesh

mládí v hajzlu, důchod daleko…

před 3723 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
petra15

:):)

před 3723 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
petra15

japonska dalnice je mi moc lacina „varianta“…a princess je moc „draha“ na takove…

před 3723 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
petra15

zzzzz, to jsem teda v brynde…ale na neco by se melo prijit…:)

před 3723 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
petra15

mowla
super......a snad nejlepsi odpoved, kterou jsem od tebe kdy dostala…:)
nebo si nemuzu vzpomenout…

před 3723 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

A ještě to tak opravdu funguje…
😉

před 3723 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
petra15

:)

před 3723 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek