Rokio

Můj konečný průměr z účetnictví – jakou byste mi dali známku?

Můj průměr z účetnictví je v současné době 4,19.

Snažím se, jsem horlivý, dávám pozor a o účetnictví projevuji zájem. Učím se průměrně do tohoto předmětu.

Odpovědi
ivzez

Rokio,
pochop už konečně, že průměr známek
je pouze jedním z kritérií pro stanovení
výsledné známky.

U mě stále platí, že bych ti dala šanci
si znalosti přes prázdniny zdokonalit.

[Obzvláště pokud se tvá horlivost v účetnictví
projevuje stejně jako zde v tvých otázkách.]

  • ———

Doplňuji:

Upozorňuji tě, že od nynějška každou tvou otázku
ohledně prospěchu a další nesmyslné otázky nahlásím.

Chápu, že se snažíš nějak „nahnat body“,
ale neměl bys zbytečně otravovat nesmysly.

Mc Merkurion

… tato tvá otázka se zde opakuje co týden, po každém vyzkoušení – začíná to být proti pravidlům (opakovaná otázka)

sice je vidět mírné zlepšení (co pamatuju, byl jsi na průměru 4,45), ale i tak…

Drap

Nastalo sice od minule k mírnému zlepšení, ale vzhledem k mizerným výsledkům v průběhu celého roku by to u mne bylo stále za pět.

Dismas

Že jsi to ty, tak bych ti dal za 5.

Kelt

Divím se, že opakuješ otázku a téma. Co touto otázkou sleduješ? Myslíš , že ti vyučující dá lepší známku, na základě počtu odpovědí?