Paty.D

Mravenčení v noze

Už pár dní mám takové divné mravenčení v noze..přitom nejsem unavená ani jsem toho za den o nic víc než normálně..nedalo by se to tomu řikat ani mravenčení špíš jako takový divný pocit těžkosti společně s menší bolestí při malém mravenčení..nevíte někdo co to může být?

Nejlepší odpověď
hanulka11

dobrá je magnesia /minerálka/při takových potížích, ale může to být lecos, třeba cévní problém,těžko takto poradit, kdyby to trvalo déle šla bych k lékaři

Další odpovědi
ReHu

Nejsem lékař ani zdravotnice, ale napadlo mě, že ti může špatně cirkulovat v té noze krev.

Radak

Tohle má moje maminka, doktorka jí poradila pít magnezii a od té doby jí to nedělá. Ale příčin může být hodně, nejen nedostatek hořčíku, lepší je nechat se vyšetřit u lékaře.