Možná jsem těhotná.. pomůžete?

Ahoj mam problém. S přítelem jsem měla nechráněný sex. On se udělal a myslel že není ve mě ale já si myslíš že byl. Oba si ovšem nejsme jistí. Jeho ,semeno, bylo ovšem na jeho tričku, na mě a na posteli.. Tak mi přijde že se do mě nic nedostalo a navíc on byl nemocný ( měl chřipku) a ted se trochu bojím abych neotěhotněla, coz rozhodne nechci. Poradíte mi jestli můžu být těhotná a kdyžtak jaké prášky nebo něco takového mi pomohou abych nebyla? Děkuji

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Tak to je mazec. On si myslí, že nebyl ve mě, já si myslím, že byl :DDDDD
Byli jste vůbec u toho? Jo měl chřipku? A co má jako chřipka společnýho s výronem semene, to by mě jako zajímalo?
Já vím, že se ti to nebude líbit, ale nejdřív se trošku rozkoukejte, polaškujte si, koukněte do literatury, na net a teprve až potom si za...jte.

Další odpovědi:

Zlatý

S čím ti máme pomoct??
Pokud jste ten nechráněný sex měli před méně než 72 h, lze navštívit gynekologickou pohotovost a dostat tak zvanou pilulku "po". Nevím, kolik ti je, takže možná s rodiči sebou...
Jinak vyčkat na měsíčky, nedostaví-li se, investovat 40 Kč do těhotenského testu. Bude-li pozitivní, řešit to hned a neprodleně na gynekologii, ať už se rozhodneš jakkoli.
V případě, že test bude pozitivní a ty se rozhodneš stát maminkou, můžu ti pomoci, a to balíčkem věcí na miminko po mých dětech. (To myslím zcela vážně.)
Tak. Dál už mohu pomoci jen radou: Pokud bude jediným následkem tohoto laškování chřipka od přítele, zajděte spolu do obchodu a zakupte si prezervativy, které mu před příštím milováním nasadíte. Ušetříte si spoustu nervů.

Zlatý

Těhotná být můžeš.
V tom případě ti odtěhotnět pomůže lékař.

Bronzový

A ty určitě nevíš, že i při nechráněném styku může dojít k otěhotnění i bez toho, aby se partner "udělal" přímo do tebe :)
Přeji příjemné vybírání kočárku i dupaček :)

Zlatý

Stříbrný

Kázat ti nebudu, nemám na to sebemenší právo, řekni to rodičům a běžte na gyndu, zkus i těhotenský test

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.