Avatar uživatele
anonym

Morbidní otázka!

Jaký epitaf by jste chtěli mít na svém náhrobku?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? dudu, Elk, barnajka, dědapetr, Deli před 4716 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Deli

Nechci mít náhrobek. Když už, chtěla bych být rozsypána v místech, která mám ráda – u nás u potoka, v lese… (To mne inspiruje k další otázce…)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Alesh

Dej to do googlu … ne, teď už to není vtipný.

Tak třeba: „Do hrobu jedině s rozběhem“

Ale, co jsem viděl na jednom náhrobku, to mě vyloženě dostalo, cituju (snad to moc nepopletu):
Na obloze slunce září,
svítí víc a víc,
práce volá hospodáři,
a ty v hrobě spíš.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Zpopelnit a bez obřadu,rozprášit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
coco

žádné hmotné statky ani po smrti. Věřím, že do budoucna naše hlavy pomazané vymyslí platit daň z posmrtného úložiště.
Takže rozprášit – konečně budu na několika místech světa najednou…:)
Ale razím heslo: střízlivou mě nedostanou!:)))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Elk

Bez stresů a starostí odpočívám s radostí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
barnajka

Už roky budoucí pozůstalý varuju, že jak mě nechají zakopat do země, budu je chodit za trest strašit. Je mi teprv 26, na umírání se ještě ani zdaleka nechystám – ale v tomhle mám jasno už dávno: spálit a rozmetat. Nevím, co mi na tom tak záleží, ale mám prostě celoživotní fobii z představy, že zatímco já se v hrobečku oddávám věčnýmu spánku, červíci a jiná havěť jim podobná si na mým hnijícím těle pořádájí opulentní hostinu. Tohle fakt ne, sorry :DD

Ohledně kremace měl jasno i můj strejda s tetou: kdysi na to téma ze srandy přišla řeč a teta, coby zarytá ateistka (a bývalá členka KSĆ), prohlásila: „Tato, až já umřu, chcu jedině spálit a rozprášit okolo. Posloucháš mě, jo?“. A strejda na to: „Jo, to víš že jo… Zafouká vítr – a mám tě zpátky v baráku!“ :DD
Mimochodem – strejda už má krmaci za sebou, teta se těší relativně dobrému zdraví.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek