malachi18

Moje babicka je sestra kamaradky dedy. Jsme pribuzni ?

Moje babicka je sestra kamaradky dedy. Jsme pribuzni ?
Doplňuji:
abych to napsal srozumitelne 🙂. Kamaradky deda je bratr moji babicky.

Nejlepší odpověď
anonym

Babička a děda jsou jasní. Kamarádka dědy je logicky sestrou babičky, protože babička je sestrou kamarádky dědy. No a protože babička je pra-rodič, tak její sestra je Tvoje pra-teta. A všichni jste příbuzní.
Doplňuji:
Zamotal jsi to opravdu hezky. Takže Ti jde vlastně o zjištění, v jakém příbuzenském poměru jsi s tou svou kamarádkou, viď? No, pokud Tvoje babička a její děda jsou bratr a sestra, tak se jedná o příbuzenství tzv. „přes druhé koleno“. Potom jste vlastně v takovémto vztahu bratranec a sestřenice přes druhé koleno.

Další odpovědi
hanulka11

to bude tedy nějaký tvůj strýc

SINGO

Jestly jsem to správně pochopil pro vás by to měl být: Prastrýc.

Mapel

Ta kamarádka je tvoje vzdálená sestřenice.

MacChill

S kým? s babičkou? Ano jste.

Sůwa

Pokud se s ní děda oženil, ale není matkou některého z tvých rodičů, je to nevlastní babička.

jmhad

Já ti řeknu jinou zápletku.Moje žena měla babičku z otcovy strany a ta si vzala za muže syna babičky z matčiny strany,tedy bratra její matky.Z toho vyplynulo,že matka otce byla její babičkou a tetou a bratr matky byl nejen strejda,ale i dědeček.A dál to nebudu raději rozvádět.

anonym

Ptala ses určitě na příbuzenský vztah mezi sestrou babičky a Tebou. Odpovědět mohu až po půlnoci. Ty body mne zničí.

malachi18

a s tou kamaradkou nejak pribuzny jsem ? 🙂

malachi18

a s tou kamaradkou nejak pribuzny jsem ? 🙂