Avatar uživatele
mosoj

Mohu si píchat vitamín B 1–6–12 když mám nádor ?

Doplňuji:
Doktoři jsou nejednotní. Všeobecně se to nedoporučuje ale zakázané to není.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: mosoj

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, bolak, gagaga před 3872 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
bolak

já sem spíš zvědavej než chytrej, takže ti neporadim, ale místo toho se zeptám, co ti to dělá s tělem když máš nedostatek tadytěch třech vitamínů, jak se to projeví?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

Reakce bývají značně individuální, proto se to nedoporučuje.
To je jako s častým dotazem, zda člověku na ATB ublíží dát si jedno pivo. Též se nedoporučuje, někomu to nic neudělá a jiného zase po jednom pivu při braní ATB odvážela záchranka.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Bironc

bejt tebou tak se na tohle neptám na internetu, ale u doktora

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

Doktori nezakazujú ani piercing, tetovanie a iné zvrátenosti, ktoré v psychiatrii nazývajú sebapoškodzovanie.
Tiež sa všeobecne nedoporučuje.

Takže asi by som dal na radu lekárov.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
mosoj

bolaku správně se ptáš ! Je to o volbě horšího nebo menšího zla.

Ztrácím cit povrchových nervů v levém stehně. Vitamín B zejména B12 podporuje obnovu nervů a růst buněk. Buhužel prý také podporuje růst zhoubných buněk a proto i nádorů. Není to ale nijak vědecky prozkoumáno a názor lékařů se liší. No asi jsem vyhodil 300 Kč za 10 injekcí oknem.
Injekce mně předepsala lékařka, která mě 14 dní tamu nazad říkala že mně je nemůže píchat z výše uvedených důvodů.

před 3872 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

Necítím celou vnější polovinu stehna.

před 3872 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

A ty víš na 100% že je to tím? Ty máš ty béčka asi změřený přímo z krve co? Hádám že B komplex je asi nahovno, to už bys asi zkusil…

A ty injekce pomáhaj? Jestli pomáhaj, tak kdo ví, třeba to dělá jen jedno béčko a ty ostatní jsou naprd, tak bych zkusil prášky nebo injekce vždycky jen jednoho vitamínu a postupně zjistil, kterej pomáhá a zbytek zahodil, a třeba zrovna ten vylosovanej vitamín to bujení podporovat nebude.

Ale jinak nevim, ty to máš myslím někde ve svalu jsi jednou psal ne?

před 3872 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

Nebojte se ( nebo neradujte se) , mozková příhoda to není !!!

před 3872 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek